Farnell rozpoczyna akcję Boost Your Power oferując wyjątkowe zniżki i wspaniałe nagrody - IPAD - EA - FARNELL - PROMOCJA - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - TEKTRONIX - GW INSTEK - ROHDE & SCHWARZ - KEYSIGHT TECHNOLOGIES - AIM TTI - SEFRAM - SORENSEN - KEITHLEY INSTRUMENTS - B&K PRECISION - CHAUVIN ARNOUX
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell rozpoczyna akcję Boost Your Power oferując wyjątkowe zniżki i wspaniałe nagrody
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell rozpoczyna akcję Boost Your Power oferując wyjątkowe zniżki i wspaniałe nagrody

Farnell rozpoczyna akcję Boost Your Power oferując wyjątkowe zniżki i wspaniałe nagrody

Klienci mają szansę wygrać iPada Pro i zdobyć jedne z najlepiej sprzedających się w firmie Farnell, modele aparatury kontrolno-pomiarowej, pochodzące od wiodących dostawców i oferowanych po obniżonych cenach.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, zainaugurował dziś akcję Boost Your Power, której celem jest wdrożenie szeregu ofert specjalnych i zniżek na wybrane produkty, dostarczane przez wiodących producentów aparatury kontrolno-pomiarowej. Osoby odwiedzające stronę internetową firmy Farnell mogą też pobrać wiele różnych bezpłatnych materiałów dostępnych online i dotyczących zarządzania mocą, a także wziąć udział w konkursie by wygrać Apple iPad Pro i bony o wartości 250 funtów, do realizacji w sklepie Amazon oraz wiele innych nagród.

Aparatura kontrolno-pomiarowa pomaga w procesach projektowania, pozwalając inżynierom na weryfikowanie swoich pomysłów i sprawdzanie, czy prototypy działają zgodnie z zamiarami twórców. Farnell promuje połączenie najlepiej się sprzedających i najnowszych produktów by pomóc inżynierom szybko i łatwo znajdować rozwiązania pomiarowe, spełniające ich potrzeby w zakresie pracy z dużymi mocami. Wśród polecanych urządzeń, w ramach strony internetowej Power Management Hub firmy Farnell, można znaleźć:

  • Zasilacz biurkowy QPX750SP firmy Aim TTi ma jedno regulowane wyjście o napięciu do 80 V i prądzie do 50 A. Wyprowadzenia umieszczone i z przodu i z tyłu urządzenia sprawiają, że sprzęt świetnie sprawdzi się zarówno w pracy na biurku, jak i w szafie, zamontowany w ramach większego systemu. Duża rozdzielczość wprowadzanych ustawień oraz możliwość pomiarów z dokładnością do 1 mV zapewniają precyzję pracy i małe tętnienia. Szumy na poziomie poniżej 3 mVRMS przy pracy z pełną mocą to również bardzo dobre osiągnięcie. Dodatkowo, możliwe jest sterowanie za pomocą interfejsu analogowego, LAN/LXI, USB, RS232 oraz GPIB.
  • NGU401 – źródło z funkcjami pomiarowymi firmy Rohde & Schwarz idealnie nadaje się do wymagających aplikacji, a to za sprawą niezwykle wysokiej dokładności i szybkich reakcji na zmiany na obciążeniu. Zbieranie danych odbywa się błyskawicznie z dokładnością do 2 μs. Jednostka NGU401 pozwala na pracę w czterech kwadrantach, co oznacza, że może działać zarówno jako źródło, jak i odbiornik prądu, w obu kombinacjach polaryzacji. W efekcie, to 60-watowe narzędzie może symulować nie tylko baterie czy akumulatory, ale też obciążenia. Warto dodać, że nabywcy są standardowo chronieni 3-letnią gwarancją na sprzęt.

Farnell oferuje także wyjątkowe zniżki i bezpłatnie rozdaje produkty przy okazji zakupu wybranego sprzętu kontrolno-pomiarowego, czego przykładami są:

  • 15% zniżki na programowalne źródło prądu przemiennego BK9833 firmy B&K Precision: jest to sprzęt, w którym niskie zniekształcenia harmoniczne spełniają wymogi standardu IEC 61000-3-2, a parametry znamionowe wyjścia to 300 V, 30 A i 3000 VA. Dzięki temu idealnie nadaje się do wstępnych badań zgodności projektowanych urządzeń. Źródło pozwala również na symulowanie szeregu zakłóceń na linii zasilającej, korzystając z trybów impulsów, kroków i list, z użyciem wbudowanych lub definiowanych przez użytkownika przebiegów. Sterowanie ręczne odbywa się z użyciem klawiatury numerycznej, obrotowej gałki, klawiszy nawigacyjnych i 4,3-calowego, kolorowego wyświetlacza LCD, na którym prezentowane jest nawet do 12 wyników pomiarów jednocześnie. Wbudowane interfejsy LAN, USB, GPIB i RS232 pozwalają na sterowanie zdalne, w tym za pomocą standardowej przeglądarki, przy użyciu zintegrowanego w urządzeniu serwera www.
  • Wyjątkowe pakiety zniżkowe firm Tektronix i Keithley Instruments: Wybierz pomiędzy pakietem Advanced Power Applications i pakietem IoT Applications, w których znajdują się oscyloskopy, sondy, zasilacze, multimetry cyfrowe, zasilacze z funkcjami pomiarowymi, powiązane z nimi oprogramowanie i wiele innych elementów, dostępnych tylko w firmie Farnell.
  • Miernik LCR Keysight U1733C oferowany jako prezent przy zakupie szeregu urządzeń mocy marki Keysight: Miernik LCR U1733C może pracować z częstotliwościami dochodzącymi do 100 kHz i pozwala na wykonywanie szybkich pomiarów za pomocą pojedynczego dotknięcia, które umożliwia automatyczne rozpoznawanie i wyświetlanie typu komponentu a także przeprowadzanie bardziej dokładnej analizy, takiej jak pomiar wartości Z, ESR i DCR. Klienci mogą nabyć wybrane produkty marki Keysight, a w tym zasilacze z funkcjami pomiarowymi (SMU), modułowe systemy zasilania, analizatory mocy i zasilacze, dzięki czemu będą mogli skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Oprócz produktów oferowanych w ramach akcji Boost Your Power, klienci mogą także wziąć udział w konkursie by wygrać jedną z 20 nagród, a w tym Apple iPad Pro, bony o wartości 250 funtów do realizacji w sklepie Amazon oraz zniżki na wybraną aparaturę kontrolno-pomiarową w sklepie Farnell, a także wiele innych.

Serwis internetowy Power Management Hub zawiera bogaty zbiór materiałów na temat wybranych produktów kontrolno-pomiarowych, a w tym oscyloskopów, sond, analizatorów mocy, zasilaczy biurkowych, zasilaczy z funkcjami pomiarowymi, obciążeń stałoprądowych i źródeł prądu przemiennego, a także szereg artykułów, broszur, przewodników, filmów wideo i webinariów dostępnych na żądanie, pochodzących od partnerów dostarczających produkty firmie Farnell. Klienci mają też okazję by pobrać bezpłatny, niedostępny nigdzie indziej artykuł „Power Solutions in Test & Measurement”, dzięki któremu zdobędą wiedzę na temat kluczowego sprzętu potrzebnego do prowadzenia testów w trakcie badań, rozwoju produktów, prototypowania, produkcji i weryfikowania rozwiązań w terenie.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell, powiedział: „Zarządzanie mocą odgrywa ważną rolę w praktycznie każdym sprzęcie elektronicznym. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać tak dużo różnorodnych produktów, pochodzących od wiodących dostawców, dzięki czemu wspieramy naszych klientów w procesie zarządzania mocą w projektowanych przez nich urządzeniach. A dzięki rozszerzeniu tego wsparcia o udostępnienie bezpłatnych materiałów technicznych i za sprawą szeregu wspaniałych zniżek, które pozwolą im zaoszczędzić na zakupach, inżynierowie będą świetnie wyposażeni by zmagać się i pokonywać wszelkie wyzwania, przed jakimi stają.”

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi i materiałów potrzebnych podczas produkcji. Są one dostarczane wprost z magazynów firmy, wspierając tym samym procesy projektowania i badania. Warto dodać, że firma nie stawia wymogów spełnienia określonych minimalnych wielkości zamówienia, a ponadto prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają też bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a także do rewelacyjnego wsparcia klienta i pomocy technicznej, dostępnej przez 24 godziny w dni robocze i świadczonej w lokalnych językach.

Klienci mogą skorzystać z oferowanych produktów, pochodzących od wiodących na rynku dostawców, a w tym firm: Tektronix, Keithley Instruments, Keysight Technologies, Rohde & Schwarz, Aim TTi, B&K Precision, Chauvin Arnoux, EA, GW Instek, Sefram i Sorensen. Aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej przez firmę Farnell akcji Boost Your Power, prosimy odwiedzić stronę: pl.farnell.com/boost-your-power.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl