Piętrowe złączki instalacyjne TOPJOB® S z nowymi wariantami otwierania zacisku - WAGO - ZACISKI PRZYŁĄCZENIOWE - ZŁĄCZKI LISTWOWE - TOPJOB - PUSH-IN - ZŁĄCZKI INSTALACYJNE - SZYBKOZŁĄCZKI - PRZYCISKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Piętrowe złączki instalacyjne TOPJOB® S z nowymi wariantami otwierania zacisku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Piętrowe złączki instalacyjne TOPJOB® S z nowymi wariantami otwierania zacisku

Piętrowe złączki instalacyjne TOPJOB® S z nowymi wariantami otwierania zacisku
fot. WAGO

WAGO poszerza swój program instalacyjnych złączek piętrowych TOPJOB® S i oferuje nowy wariant otwierania zacisku – za pomocą przycisku.

Oprócz złączek z otworem montażowym lub przyciskiem, dostępne są złączki hybrydowe, z oboma wariantami. Dzięki temu jest jeszcze więcej możliwości wyboru, w zależności od osobistych preferencji i potrzeb danej aplikacji w budynku.

Za pomocą instalacyjnych złączek piętrowych można w prosty sposób realizować rozłączanie przewodu N. Dzięki kompaktowym wymiarom i konstrukcji piętrowej nie zajmują wiele miejsca w rozdzielnicy.

Złączki o wysokiej obciążalności prądowej występują w wersji z połączeniem z szyną zbiorczą dla przekrojów 4 mm2 (do maks. 32 A) i 6 mm2 (do maks. 36 A); w mniejszym wariancie także z wewnętrznym rozłączeniem N.

Zacisk Push-in CAGE CLAMP® i możliwość wstępnego oprzewodowania pozwalają na bardzo szybki montaż.

Instalacyjne złączki piętrowe należą do rodziny TOPJOB® S, popularnego programu złączek listwowych firmy WAGO. To oznacza, że można do nich stosować wszystkie znane akcesoria TOPJOB® S,np. mostki i paski oznacznikowe.

Źródło: WAGO Elwag

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
WAGO ELWAG Sp.z o.o.
ul. Piękna 58a, Wrocław
tel.  +48 71 360 29 70
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl