Mouser Electronics bada wpływ łączności 5G i przetwarzania brzegowego na inteligentne systemy transportu - INTELIGENTNE SYSTEMY TRANSPORTOWE - SIEĆ 5G - MOUSER ELECTRONICS - EMPOWERING INNOVATION TOGETHER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics bada wpływ łączności 5G i przetwarzania brzegowego na inteligentne systemy transportu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics bada wpływ łączności 5G i przetwarzania brzegowego na inteligentne systemy transportu

Mouser Electronics bada wpływ łączności 5G i przetwarzania brzegowego na inteligentne systemy transportu
fot. Mouser Electronic

Mouser Electronics Inc. publikuje dziś piątą w tym roku edycję programu Empowering Innovation Together™ (EIT). Najnowsza odsłona oferuje szczegółowy wgląd w trendy związane z inteligentnymi systemami transportu, przedstawiony z użyciem bloga, infografiki, filmów i nie tylko. Program zawiera też nowy odcinek podcastu The Tech Between Us, dostępny w witrynie firmy Mouser: https://eu.mouser.com/empowering-innovation/intelligent-transportation-systems#podcast-its.

 

W najnowszym odcinku podcastu Raymond Yin, dyrektor ds. treści technicznych w firmie Mouser, rozmawia z drem Maxime Flamentem, dyrektorem ds. technologii w 5G Automotive Association, o powstawaniu branżowych norm bezpieczeństwa. Omawiają oni możliwości wdrożenia sieci 5G w systemach transportu i wpływach przetwarzania brzegowego na przemysł motoryzacyjny. Podcast jest też dostępny w serwisach Alexa, Apple Podcasts, Google Podcasts, iHeartRadio, Pandora, Spotify i na kanale YouTube firmy Mouser.

 

„Na całym świecie obserwujemy szybki wzrost zapotrzebowania na bezpieczne i inteligentne systemy transportu” – stwierdził Glenn Smith, prezes i dyrektor generalny Mouser Electronics. „Dzięki nowym technologiom, takim jak 5G, ultra-wide bandgap, następna generacja łączności bezprzewodowej i nie tylko, wkraczamy w erę inteligentnych rozwiązań transportowych, które odmienią branżę i będą wpływać na nasze społeczności, miasta, podróże i inne dziedziny życia”.

 

W tegorocznej edycji EIT znalazły się cztery krótkie filmy, Then, Now and Next (Dawniej, teraz i w przyszłości), a także artykuły, blogi, infografiki i inne materiały z dyskusjami prowadzonymi przez liderów myśli technicznej oraz innych ekspertów firmy Mouser. Po omówieniu inteligentnych rozwiązań transportowych kolejne tematy techniczne obejmować będą przegląd nowych technologii w dziedzinach takich jak częstotliwości radiowe i łączność bezprzewodowa. Program przedstawia rozwój wielu nowych produktów i postępy w technice, dostarczając informacji niezbędnych, aby nadążyć za nowymi trendami rynkowymi.

 

Piąta edycja programu EIT w roku 2021 jest sponsorowana przez cenionych partnerów firmy Mouser: Amphenol ICC, Amphenol RF, Digi International, Intel®, KEMET, Microchip Technology, Molex, STMicroelectronics, TDK i TE Connectivity.

 

Program Empowering Innovation Together, stworzony przez firmę Mouser w 2015 roku, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w branży programów dotyczących podzespołów elektronicznych. Więcej informacji można znaleźć na stroniehttps://eu.mouser.com/empowering-innovation oraz w profilach firmy Mouser w serwisach FacebookTwitter

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl