Zestaw u-blox XPLR-AOA-1 Explorer Kit do rozpoznawania kierunku w technologii Bluetooth - BLUETOOTH - CZUJNIKI POŁOŻENIA - INTERNET OF THINGS - BLUETOOTH LOW ENERGY - NORDIC SEMICONDUCTOR - WSKAŹNIK POŁOŻENIA - MOUSER ELECTRONICS - U-BLOX - U-CONNECTLOCATE - KONTROLA POŁOŻENIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw u-blox XPLR-AOA-1 Explorer Kit do rozpoznawania kierunku w technologii Bluetooth
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw u-blox XPLR-AOA-1 Explorer Kit do rozpoznawania kierunku w technologii Bluetooth

Zestaw u-blox XPLR-AOA-1 Explorer Kit do rozpoznawania kierunku w technologii Bluetooth
fot. Mouser

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych, ma już na składzie XPLR-AOA-1 Explorer Kit firmy u-blox. Ten nowy zestaw ułatwia ocenę możliwości funkcji rozpoznawania kierunku i precyzyjnego ustalania położenia wewnątrz pomieszczeń w technologii Bluetooth® 5.1, umożliwiając zastosowania takie jak kontrola dostępu, wykrywanie kolizji, inteligentne urządzenia i monitorowanie aktywów.

Zestaw XPLR-AOA-1 Explorer Kit firmy u-blox, oferowany przez Mouser Electronics, to płytka antenowa z modułem u-blox NINA-B411 Bluetooth Low Energy, przywieszka nadajnika Bluetooth LE NINA-B406 i oprogramowanie do rozpoznawania kierunków u-connectLocate. Oprogramowanie pracuje bezpośrednio w systemie na chipie (SoC) Nordic Semiconductor nRF52833 wbudowanym w moduł NINA-B411, obliczając kąt nadejścia sygnałów bez konieczności dodatkowego przetwarzania.

Inżynierowie mogą tworzyć pełne systemy pozycjonowania poprzez połączenie kilku zestawów XPLR-AOA-1 i triangulację kierunków z trzech lub większej liczby płytek antenowych. Możliwe zastosowania to między innymi wykrywanie zbliżania się osoby albo obiektu do drzwi, unikanie kolizji pomiędzy poruszającymi się obiektami i kierowanie kamery na przemieszczającą się przywieszkę z nadajnikiem.

Więcej informacji na stronie https://eu.mouser.com/new/u-blox/u-blox-xplr-aoa-1-explorer-kit/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl