Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts” - FARNELL - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - KEYSIGHT TECHNOLOGIES - PODCAST - PODCAST TECHNOLOGICZNY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”

Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”

Wiodący producent aparatury kontrolno-pomiarowej, firma Keysight dołącza do Farnella by w czwartym odcinku serii „The Innovation Experts” omówić najważniejszy sprzęt pomiarowy. 

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, opublikował dziś czwarty odcinek swojej nowej serii podcastów, zatytułowanej „The Innovation Experts”. W odcinku wystąpili przedstawiciele wiodącego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej, firmy Keysight Technologies. W serii tej omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i pomaga w rozwijaniu nowych produktów, w szeregu różnorodnych, rzeczywistych aplikacji. Każdy z odcinków serii dostarcza wskazówek cennych dla klientów, inżynierów i innych profesjonalistów z branży elektroniki, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i zastosowaniami.

W najnowszym odcinku prezentowany jest przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej. Autorzy skoncentrowali się na funkcjach i cechach, które mają obecnie istotne znaczenie podczas nabywania sprzętu. Mike Hoffman, Product Manager w firmie Keysight Technology, odpowiadający za oscyloskopy ze środkowego segmentu cenowego, wraz z Cliffem Ortmeyerem, piastującym funkcję Global Head of Technical Marketing and Solutions Development w firmie Farnell, podają praktyczne wskazówki, które pomogą nabywcom odróżnić tani sprzęt od tego najwyższej klasy. Bazując na bogatej ofercie produktowej firmy Keysight, Mike Hoffman opowiada w jaki sposób aparatura ewoluuje by spełniać najnowsze wymagania technologiczne klientów, zarówno te obecne, jak i przyszłe.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell, powiedział: „Kładziemy bardzo duży nacisk na wsparcie klientów na każdym z etapów prowadzonych przez nich prac, w tym już na samym początku, a więc podczas wyboru produktów. Dokładna wiedza na temat potrzebnych funkcji i cech sprzętu jest niezwykle ważna by podjąć odpowiednie decyzje. W czwartym odcinku naszej nowej serii podcastów, Keysight pomaga nam przedstawić najlepsze podejście do procesu zakupowego. Powstały w ten sposób przewodnik zakupowy, jakim w praktyce jest przygotowany odcinek, stanowi dla widzów niezwykle pomocny przegląd funkcji i parametrów, dzięki czemu pozwala inżynierom doprecyzować wymagania, które sprawią że nabyte urządzenia spełnią ich wszystkie potrzeby.

Nowe odcinki serii „The Innovation Experts” są udostępniane co kilka tygodni. Podcast porusza tematy związane z aparaturą kontrolno-pomiarową, ułatwiając wdrażanie innowacji, zarówno małym startupom, jak i dużym organizacjom. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne do wysłuchania w nowym serwisie internetowym Technical Resources Hub firmy Farnell i obejmują:

Odcinek 1: Aparatura pomiarowa pomaga w pracy hybrydowej i zdalnym nauczaniu – Pierwszy odcinek serii koncentruje się na sposobach, w jakie, bazujące na komputerach PC, oscyloskopy i sprzęt do testów RF firmy Pico Technology pozwoliły na wprowadzenie pracy w trybie hybrydowym i zrealizowanie nowych sposobów zdalnego uczenia w czasie pandemii COVID-19. Mike Purday, Business Development Manager firmy Pico Technology, omawia możliwości i wpływ niedrogich oscyloskopów bazujących na platformie PC oraz zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej na szereg innowacyjnych i całkiem nieprzewidywalnych aplikacji, począwszy od usuwania tatuaży, a kończąc na monitorowaniu temperatury jaj pingwinów.

Odcinek 2: Przyspieszanie innowacji – wschodzące trendy i techniki – Przy okazji 75. rocznicy marek Tektronix i Keithley, w ramach drugiego odcinka serii „The Innovation Experts”, pokazano w skrócie historię sposobów, w jaki obie te firmy pomagały napędzać innowacje w niektórych z wiodących branż przemysłu na świecie. Brad Odhner, Technical Marketing Manager, odpowiadający za marki Tektronix i Keithley, opowiada o tym, jak aparatura kontrolno-pomiarowa przyspiesza innowacje, pomagając inżynierom pokonywać obecne i przyszłe wyzwania.

Odcinek 3: Projektowanie innowacyjnych narzędzi i sprzętu na potrzeby tworzenia i testowania rozwiązań akumulatorowych – przedstawiciel firmy Hioki omawia najnowsze technologie z tej dziedziny i wyjaśnia, w jaki sposób prezentowane narzędzia pozwalają mierzyć wydajność samochodów elektrycznych i innych krytycznych aplikacji. Kai Scharrmann, inżynier i Business Development Manager w firmie Hioki opowie o trendach i wyzwaniach, z jakimi można się spotkać w świecie technologii baterii i akumulatorów oraz podczas ich testowania.

Keysight to wiodący dostawca sprzętu pomiarowego na potrzeby projektowania elektroniki, elektromobilności, monitorowania sieci, komunikacji 5G, LTE i IoT, łączności pomiędzy samochodami oraz wielu innych branż przemysłu. Oferuje rozwiązania dotyczące komunikacji bezprzewodowej, aeronautyki i sprzętu obronnego, a także na potrzeby rynku półprzewodników, dostarczając światowej klasy platformy i oprogramowanie, oparte o sprawdzoną, nowatorską wiedzę z zakresu pomiarów. Jako jedne z kluczowych składników oferty aparatury kontrolno-pomiarowej w firmie Farnell, produkty Keysight są dostępne wprost z magazynów i dostarczane z szybką wysyłką.

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi, sprzętu pomiarowego i materiałów potrzebnych do produkcji, dostarczając je prosto ze swoich magazynów. Tym samym wspiera projektowanie elektroniki i badanie jej. Firma nie narzuca minimalnych wielkości zamówień, a ponadto prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają również bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a wszystko to wraz ze wspaniałą obsługą klienta i wsparciem technicznym świadczonym w lokalnych językach, przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Podcast „The Innovation Experts” jest dostępny bezpłatnie na największych platformach streamingowych, a w tym w Spotify i w Apple Podcasts.

Czwarty odcinek serii podcastów, w którym występuje przedstawiciel firmy Keysight Technologies, jest już dostępny do wysłuchania w nowym serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl