Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts” - FARNELL - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - KEYSIGHT TECHNOLOGIES - PODCAST - PODCAST TECHNOLOGICZNY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”

Przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej Keysight w najnowszym odcinku podcastu Farnell „The Innovation Experts”

Wiodący producent aparatury kontrolno-pomiarowej, firma Keysight dołącza do Farnella by w czwartym odcinku serii „The Innovation Experts” omówić najważniejszy sprzęt pomiarowy. 

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, opublikował dziś czwarty odcinek swojej nowej serii podcastów, zatytułowanej „The Innovation Experts”. W odcinku wystąpili przedstawiciele wiodącego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej, firmy Keysight Technologies. W serii tej omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i pomaga w rozwijaniu nowych produktów, w szeregu różnorodnych, rzeczywistych aplikacji. Każdy z odcinków serii dostarcza wskazówek cennych dla klientów, inżynierów i innych profesjonalistów z branży elektroniki, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i zastosowaniami.

W najnowszym odcinku prezentowany jest przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej. Autorzy skoncentrowali się na funkcjach i cechach, które mają obecnie istotne znaczenie podczas nabywania sprzętu. Mike Hoffman, Product Manager w firmie Keysight Technology, odpowiadający za oscyloskopy ze środkowego segmentu cenowego, wraz z Cliffem Ortmeyerem, piastującym funkcję Global Head of Technical Marketing and Solutions Development w firmie Farnell, podają praktyczne wskazówki, które pomogą nabywcom odróżnić tani sprzęt od tego najwyższej klasy. Bazując na bogatej ofercie produktowej firmy Keysight, Mike Hoffman opowiada w jaki sposób aparatura ewoluuje by spełniać najnowsze wymagania technologiczne klientów, zarówno te obecne, jak i przyszłe.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell, powiedział: „Kładziemy bardzo duży nacisk na wsparcie klientów na każdym z etapów prowadzonych przez nich prac, w tym już na samym początku, a więc podczas wyboru produktów. Dokładna wiedza na temat potrzebnych funkcji i cech sprzętu jest niezwykle ważna by podjąć odpowiednie decyzje. W czwartym odcinku naszej nowej serii podcastów, Keysight pomaga nam przedstawić najlepsze podejście do procesu zakupowego. Powstały w ten sposób przewodnik zakupowy, jakim w praktyce jest przygotowany odcinek, stanowi dla widzów niezwykle pomocny przegląd funkcji i parametrów, dzięki czemu pozwala inżynierom doprecyzować wymagania, które sprawią że nabyte urządzenia spełnią ich wszystkie potrzeby.

Nowe odcinki serii „The Innovation Experts” są udostępniane co kilka tygodni. Podcast porusza tematy związane z aparaturą kontrolno-pomiarową, ułatwiając wdrażanie innowacji, zarówno małym startupom, jak i dużym organizacjom. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne do wysłuchania w nowym serwisie internetowym Technical Resources Hub firmy Farnell i obejmują:

Odcinek 1: Aparatura pomiarowa pomaga w pracy hybrydowej i zdalnym nauczaniu – Pierwszy odcinek serii koncentruje się na sposobach, w jakie, bazujące na komputerach PC, oscyloskopy i sprzęt do testów RF firmy Pico Technology pozwoliły na wprowadzenie pracy w trybie hybrydowym i zrealizowanie nowych sposobów zdalnego uczenia w czasie pandemii COVID-19. Mike Purday, Business Development Manager firmy Pico Technology, omawia możliwości i wpływ niedrogich oscyloskopów bazujących na platformie PC oraz zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej na szereg innowacyjnych i całkiem nieprzewidywalnych aplikacji, począwszy od usuwania tatuaży, a kończąc na monitorowaniu temperatury jaj pingwinów.

Odcinek 2: Przyspieszanie innowacji – wschodzące trendy i techniki – Przy okazji 75. rocznicy marek Tektronix i Keithley, w ramach drugiego odcinka serii „The Innovation Experts”, pokazano w skrócie historię sposobów, w jaki obie te firmy pomagały napędzać innowacje w niektórych z wiodących branż przemysłu na świecie. Brad Odhner, Technical Marketing Manager, odpowiadający za marki Tektronix i Keithley, opowiada o tym, jak aparatura kontrolno-pomiarowa przyspiesza innowacje, pomagając inżynierom pokonywać obecne i przyszłe wyzwania.

Odcinek 3: Projektowanie innowacyjnych narzędzi i sprzętu na potrzeby tworzenia i testowania rozwiązań akumulatorowych – przedstawiciel firmy Hioki omawia najnowsze technologie z tej dziedziny i wyjaśnia, w jaki sposób prezentowane narzędzia pozwalają mierzyć wydajność samochodów elektrycznych i innych krytycznych aplikacji. Kai Scharrmann, inżynier i Business Development Manager w firmie Hioki opowie o trendach i wyzwaniach, z jakimi można się spotkać w świecie technologii baterii i akumulatorów oraz podczas ich testowania.

Keysight to wiodący dostawca sprzętu pomiarowego na potrzeby projektowania elektroniki, elektromobilności, monitorowania sieci, komunikacji 5G, LTE i IoT, łączności pomiędzy samochodami oraz wielu innych branż przemysłu. Oferuje rozwiązania dotyczące komunikacji bezprzewodowej, aeronautyki i sprzętu obronnego, a także na potrzeby rynku półprzewodników, dostarczając światowej klasy platformy i oprogramowanie, oparte o sprawdzoną, nowatorską wiedzę z zakresu pomiarów. Jako jedne z kluczowych składników oferty aparatury kontrolno-pomiarowej w firmie Farnell, produkty Keysight są dostępne wprost z magazynów i dostarczane z szybką wysyłką.

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi, sprzętu pomiarowego i materiałów potrzebnych do produkcji, dostarczając je prosto ze swoich magazynów. Tym samym wspiera projektowanie elektroniki i badanie jej. Firma nie narzuca minimalnych wielkości zamówień, a ponadto prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają również bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a wszystko to wraz ze wspaniałą obsługą klienta i wsparciem technicznym świadczonym w lokalnych językach, przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Podcast „The Innovation Experts” jest dostępny bezpłatnie na największych platformach streamingowych, a w tym w Spotify i w Apple Podcasts.

Czwarty odcinek serii podcastów, w którym występuje przedstawiciel firmy Keysight Technologies, jest już dostępny do wysłuchania w nowym serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl