Złącza i czujniki sprawdzone w trudnych warunków otoczenia - ZŁĄCZA - CZUJNIKI - E-BOOK - TE CONNECTIVITY - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Złącza i czujniki sprawdzone w trudnych warunków otoczenia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Złącza i czujniki sprawdzone w trudnych warunków otoczenia

Złącza i czujniki sprawdzone w trudnych warunków otoczenia
fot. Mouser Electronics

Mouser i TE Connectivity oferują nowego e-booka, poruszającego tematykę trudnych warunków otoczenia. 

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych, przedstawia nowego e-booka wydanego we współpracy z TE Connectivity (TE), światowym liderem w branży złączy i czujników. W e-booku „Proven in the Harshest Environments” eksperci z firm Mouser i TE przedstawiają szczegółowe artykuły ilustrujące, jak szeroka gama rozwiązań TE w dziedzinie złączy i czujników, sprawdzonych w najtrudniejszych warunkach, umożliwia postęp w transporcie, przemyśle, technologii medycznej, energetyce, przesyłaniu danych i w zastosowaniach domowych.

Współczesne projekty wymagają czegoś więcej więcej niż prostych ulepszeń: wymagają zwiększenia produktywności, bezpieczeństwa i zyskowności poprzez optymalizację projektów – obejmuje to zrozumienie warunków środowiskowych, w których realizowane są projekty. Trudne warunki środowiskowe mogą obejmować narażenie na skrajne temperatury, cykliczne zmiany temperatur, wnikanie cieczy i cząstek stałych, wyładowania elektrostatyczne, zakłócenia elektromagnetyczne, drgania i udary mechaniczne.

E-book „Proven in the Harshest Environments” opisuje niektóre z kluczowych technologii złączy i czujników niezbędnych do funkcjonowania w trudnych warunkach, w tym artykuły na temat wytrzymałych złącz do stosowania na halach fabrycznych, w pojazdach ciężarowych, na morskich farmach wiatrowych i platformach wiertniczych, oraz zabezpieczanych czujników w inteligentnych urządzeniach przeznaczonych do użytku pod wodą.

Nowy e-book zawiera również mnóstwo informacji na temat produktów, w tym przydatne łącza i wskazówki, jak zamawiać produkty TE, takie jak czujniki wilgotności względnej HTU31 do montażu powierzchniowego, które są jednymi z najmniejszych i najdokładniejszych czujników wilgotności na rynku. Czujniki te mają krótki czas odpowiedzi, wysoką precyzję pomiarów i niską histerezę, nawet przy wystawieniu na ekstremalne temperatury i wilgotność. Prostokątne złącza zasilania Power Versa-Lock 5.0 firmy TE to elastyczne rozwiązanie dla zasilania, o obciążalności prądowej do 15 A. Seria wyposażona jest w połączenia wsuwkowe z czterema punktami kontaktu zwiększającymi niezawodność, oraz opcjonalny obwodowy styk zamknięcia o stopniu ochrony IP67 i uszczelki wieloprzepustowe zapewniające wodoszczelność.

Dysponując asortymentem ponad 69 000 produktów firmy TE, Mouser oferuje stale poszerzający się zakres najnowszych rozwiązań z zakresu złączy, elementów pasywnych i czujników, nieustannie dodając nowe produkty do katalogu.

Więcej informacji na temat firmy TE Connectivity można znaleźć pod adresem https://eu.mouser.com/manufacturer/te-connectivity/

Nowy e-book można znaleźć pod adresem https://eu.mouser.com/news/te-proven-in-the-harshest-environments-ebook/te-proven-in-the-harshest-environments-ebook.html

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl