Trendy Internetu Rzeczy w 2021 roku - bezpłatne webinarium Farnell - SZTUCZNA INTELIGENCJA - FARNELL - WEBINARIUM - INTERNET RZECZY - NORDIC SEMICONDUCTOR - INDUSTRIAL IOT - PROJEKTOWANIE IOT - AVNET
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Trendy Internetu Rzeczy w 2021 roku - bezpłatne webinarium Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Trendy Internetu Rzeczy w 2021 roku - bezpłatne webinarium Farnell

Trendy Internetu Rzeczy w 2021 roku - bezpłatne webinarium Farnell
fot. Farnell

Farnell przeprowadzi webinarium na temat trendów w IoT w 2021 roku, prezentując unikalną wiedzę, pochodzącą z nowego, globalnego badania

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, przeprowadzi bezpłatne webinarium na temat trendów w Internecie rzeczy, bazując na informacjach pozyskanych w ramach trzeciej corocznej, globalnej ankiety Farnell z zakresu IoT.

Ponad 2000 respondentów udzieliło odpowiedzi z pierwszej ręki na temat świata IoT, a w tym najbardziej popularnych technologii i aplikacji, użytecznych podczas projektowania na potrzeby IoT, wdrażania sztucznej inteligencji (AI) w projektach IoT oraz przyszłości branży IoT i wielu innych zagadnień. Oprócz webinarium dotyczącego wyników ankiety IoT uczestnicy będą mogli również uczestniczyć w 30-minutowej prezentację Nordic Semiconductor na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT.

Webinarium Farnell będzie się koncentrować na:

  • najważniejszych aspektach do rozważenia podczas opracowywania rozwiązań IoT,
  • kluczowych obawach dotyczących implementacji IoT,
  • głównych branżach, w których systemy IoT będą stosowane w kolejnych 5 latach,
  • przyjęciu sztucznej inteligencji w branży IoT,
  • preferencjach projektantów w odniesieniu do wyboru sprzętu i interfejsów komunikacyjnych, wykorzystywanych w rozwiązaniach IoT.

Webinarium odbędzie się w:

piątek, 2 lipca 2021 roku

w godzinach od 12:00 do 13:45

miejsce: platforma webinariów ON24

Szczegóły logowania zostaną podane drogą mailową po rejestracji.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim przez eksperta technologicznego Farnell, Carla Scargill. Carl pracuje na stanowisku Senior Technology Specialist for Embedded Technology i może poszczycić się dogłębną wiedzą i doświadczeniem w zakresie optoelektroniki i elektroniki analogowej, a także w odniesieniu do projektowania i aplikacji. Z Farnell związany jest już ponad 25 lat.

Po 45-minutowej prezentacji trendów IoT, Martin Lesund, Technical Marketing Manager w Nordic Semiconductor, wygłosi 30-minutową prezentację gościnną na temat rozwoju rozwiązań komórkowych IoT oraz platformy prototypowej Nordic Thingy:91.

Uczestnicy będą następnie mieli okazję wziąć udział w 30-minutowej sesji pytań i odpowiedzi, prowadzonej na żywo z reprezentantami Farnell, a w tym z Carlem Scargillem i regionalną dyrektor sprzedaży na Polskę i kraje Bałtyckie, Anetą Grabowską-Horvath.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Aby zarejestrować swój udział prosimy odwiedzić stronę: https://pl.farnell.com/iot-trends-2021-webinar.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl