Bodas Connect: Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze - TELEMATYKA - PRZETWARZANIE W CHMURZE - INFRASTRUKTURA IT - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - INDUSTRIAL IOT - BODAS CONNECT - BOSCH IOT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bodas Connect: Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bodas Connect: Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze

Bodas Connect: Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze

Połączenie maszyn z usługami chmurowymi wymusza przemyślenia sposobu dystrybuowania danych. Wierzymy, że duża ilość danych wymaga dużej ilości pomysłów. W związku z tym, patrzymy na cały strumień danych: od źródła do przekształcenia ich w konkretne informacje. Od dekad tworzymy napędy jazdy oraz ich sterowanie co sprawia, że wiemy doskonale jak możemy wykorzystać posiadaną wiedzę.

Połącz swoje maszyny z usługami w chmurze.

Bosch Rexroth zapewnia kompletne rozwiązania telematyczne, od źródła danych poprzez sprzęt i oprogramowanie do gotowych aplikacji analitycznych.

Pozyskiwanie danych

Jako firma Bosch Rexroth doskonale znamy architekturę pojazdów, ich przepływ danych oraz gdzie możemy znaleźć użyteczne dane bez potrzeby korzystania z dodatkowych czujników. Dzieje się tak, ponieważ od lat mamy do czynienia  z pełnym wyposażeniem maszyn w elektronikę razem z oprogramowaniem sterującym. W przypadku, gdy dane jeszcze nie istnieją, zapewniamy pełny zakres inteligentnych czujników  w tym możliwości przetwarzania sygnałów w pobliżu źródła ich wytwarzania (analityka krawędziowa).

Connectivity hardware – urządzenia sieciowe

Zapewniamy urządzenia sieciowe  w standardzie ochrony IP67 w wariantach dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju pojazdów oraz aplikacji. Dzięki wodoodporności (IP67) mogą pracować niemal we wszystkich warunkach. Dodatkowo urządzenia te wyposażone są w system operacyjny Linux co w połączeniu z naszym pakietem „zarządzanie urządzeniem” pozwala na pełną personalizację ustawień gatewaya.

Infrastruktura IT

Platforma Bosch IoT Suite obsługuje ponad 10 milionów samochodów na całym świecie przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Jest otwarta i modułowa. Moduły „zarządzania  urządzeniem” (device management) oraz „zarządzani a danymi” (data management) są od siebie odseparowane i pozwalają na dostosowanie każdej z tych usług do indywidualnych wymagań.

Aplikacje

Analizuj i wizualizuj zebrane dane tak, jak potrzebujesz. Wybieraj z szerokiej gamy aplikacji przeznaczonych dla maszyn roboczych, obejmujących zarządzenie flotą, stan techniczny pojazdu, zdalny serwis, pozyskiwanie danych dla działu badań i rozwoju czy dowolne sygnały generowane w maszynie.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl