Farnell podpisuje nowe, globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc. - ZASILACZE - DYSTRYBUCJA - FARNELL - PRZETWORNICE DC-DC - AVNET - PRZETWORNICE AC/DC - CUI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell podpisuje nowe, globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc.
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell podpisuje nowe, globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc.

Farnell podpisuje nowe, globalne porozumienie dystrybucyjne z CUI Inc.
fot. Farnell

Wysoce wydajne i niezawodne rozwiązania mocy marki CUI, a wśród nich przetwornice AC/DC i DC/DC to idealne podzespoły do aplikacji konsumenckich, IoT, przemysłowych i medycznych.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, podpisał międzynarodowe porozumienie dystrybucyjne z firmą CUI Inc. (CUI), aby poszerzyć swój już dotąd kompleksowy wybór podzespołów mocy. Teraz klienci Farnell mogą wybierać spośród 780 różnorodnych, efektywnych i niezawodnych rozwiązań mocy marki CUI i integrować je w swoich projektach, tworzonych na rynek konsumencki, przemysłowy, medyczny oraz na potrzeby aplikacji Internetu Rzeczy (IoT).

CUI to firma należąca do grupy Bel, koncentrująca się na dostarczaniu rozwiązań mocy, które spełniają wymagania techniczne i produkcyjne inżynierów-projektantów. Szeroki wybór produktów obejmuje wewnętrzne i zewnętrzne zasilacze AC/DC oraz przetwornice DC/DC, dzięki czemu wiodąca oferta produktów mocy, dostępnych w Farnell, została znacząco rozbudowana. CUI oferuje też kompleksowe wsparcie projektowania, a produkty firmy są bardzo łatwe w użytku, dzięki czemu inżynierowie-projektanci otrzymują kompletny zestaw informacji i narzędzi, potrzebnych do budowania nowych projektów.

Simon Meadmore, Global Head of IP&E w Farnell, mówi: „Celem Farnell jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiego i nowoczesnego wyboru komponentów, przydatnych podczas opracowywania nowych produktów. Dodanie podzespołów marki CUI do naszej oferty poszerzy wybór w pełni zintegrowanych i niedrogich rozwiązań mocy, użytecznych dla inżynierów zajmujących się projektowaniem. Farnell i grupa Bel prowadzą silną, wieloletnią współpracę, bazującą na dostarczaniu klientom wartościowych produktów.”

Dan Bernstein, President i CEO grupy Bel, mówi: „Farnell to ważny partner grupy Bel i stanowi integralny element naszej sieci dystrybucyjnej, pozwalając na lepszą obsługę inżynierów w Europie. Bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach, wiedzieliśmy że możemy poprawić naszą ofertę i dostępność produktów, wprowadzając do niej rozwiązania mocy marki CUI. Pozwoli to nam dostarczać europejskim klientom bardziej różnorodne produkty, błyskawicznie dostępne poprzez stronę internetową.”

Farnell i grupa Bel mają partnerskie relacje od niemal 20 lat, dostarczając klientom szereg produktów, takich jak m.in. rozwiązania magnetyczne, zasilacze, elementy zabezpieczające obwody i podzespoły połączeniowe. CUI początkowo koncentrowała się na oscyloskopach i komponentach elektromechanicznych, ale skorzystała z okazji by wkroczyć na rynek produkcji zasilaczy, co z czasem doprowadziło do stworzenia wiodącego na rynku wyboru zasilaczy AC/DC i przetwornic stałoprądowych.

Farnell oferuje kompleksowy wybór usług wspierających projektantów, a w tym bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych na swoich stronach internetowych, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów. Ponadto świadczy wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę w dni robocze. Klienci Farnell mają także dostęp do szerokiego ekosystemu koncernu Avnet, dzięki czemu mogą mieć pewność, że otrzymają wsparcie na każdym etapie tworzenia produktów, zaoszczędzając tym samym czas i pieniądze poprzez przyspieszenie tempa wprowadzania nowych rozwiązań na rynek.

Produkty mocy marki CUI będą dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku. 

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl