Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów - OPISY - ERGOM - OZNACZNIKI DO KABLI I PRZEWODÓW - OZNACZNIKI - OPISYWANIE KABLI - OPISYWANIE OZNACZNIKÓW
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów

Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów
fot. ERGOM

Dzięki samoprzylepnym znakom typu ZST jeszcze lepiej zorganizujesz swoją pracę. Pozwolą one dokładnie oznaczyć różnego rodzaju aparaturę elektryczną, w sposób zgodny ze standardami opisów elektrotechnicznych.

Szeroki asortyment cyfr, liter i znaków specjalnych oraz wysoka jakość materiału sprawią, że oznaczenia wykonane przy pomocy oznaczników ZST będą dokładne i trwałe.

Doskonałe właściwości klejące

Znaki samoprzylepne typu ZST wykonane są z tkaniny samoprzylepnej, która nie tylko schludniej wygląda, ale też przykleja się silniej od popularnych oznaczników dostępnych na rynku.

Szeroki asortyment

Nasze znaki samoprzylepne typu ZST sprzedawane są w bardzo wielu rozmiarach w szerokiej gamie cyfr, liter i znaków specjalnych.

Zgodność ze standardami

Znaki samoprzylepne typu ZST zawierają w sobie oznaczenia zgodne ze standardami opisów elektrotechnicznych. W karcie katalogowej możesz sprawdzić wszystkie rozmiary naklejek jak i znaki użyte w naszych produktach. Pomoże Ci ona również wybrać odpowiedni rozmiar i typ oznaczników.

Źródło: ERGOM

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o.
ul. Nowe Sady 10, Łódź
tel.  801 000 275
www.ergom.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl