Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów - OPISY - ERGOM - OZNACZNIKI DO KABLI I PRZEWODÓW - OZNACZNIKI - OPISYWANIE KABLI - OPISYWANIE OZNACZNIKÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów

Samoprzylepne oznaczniki ZST do przewodów i aparatów
fot. ERGOM

Dzięki samoprzylepnym znakom typu ZST jeszcze lepiej zorganizujesz swoją pracę. Pozwolą one dokładnie oznaczyć różnego rodzaju aparaturę elektryczną, w sposób zgodny ze standardami opisów elektrotechnicznych.

Szeroki asortyment cyfr, liter i znaków specjalnych oraz wysoka jakość materiału sprawią, że oznaczenia wykonane przy pomocy oznaczników ZST będą dokładne i trwałe.

Doskonałe właściwości klejące

Znaki samoprzylepne typu ZST wykonane są z tkaniny samoprzylepnej, która nie tylko schludniej wygląda, ale też przykleja się silniej od popularnych oznaczników dostępnych na rynku.

Szeroki asortyment

Nasze znaki samoprzylepne typu ZST sprzedawane są w bardzo wielu rozmiarach w szerokiej gamie cyfr, liter i znaków specjalnych.

Zgodność ze standardami

Znaki samoprzylepne typu ZST zawierają w sobie oznaczenia zgodne ze standardami opisów elektrotechnicznych. W karcie katalogowej możesz sprawdzić wszystkie rozmiary naklejek jak i znaki użyte w naszych produktach. Pomoże Ci ona również wybrać odpowiedni rozmiar i typ oznaczników.

Źródło: ERGOM

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o.
ul. Nowe Sady 10, Łódź
tel.  801 000 275
www.ergom.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl