Farnell wprowadza świąteczny nastrój organizując coroczne Winter Games - OSRAM - FARNELL - TEKTRONIX - MOLEX - OMEGA - AMETEK LAND - CIRCUIT MAKER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell wprowadza świąteczny nastrój organizując coroczne Winter Games
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell wprowadza świąteczny nastrój organizując coroczne Winter Games

Farnell wprowadza świąteczny nastrój organizując coroczne Winter Games

Uczestnicy mogą skorzystać z zabawnych gier i każdego tygodnia wygrać wspaniałe nagrody oraz wyjątkowe zniżki na produkty czołowych marek, w tym firm Molex, Omega i Tektronix. Konkurs potrwa do 31 stycznia 2021 r.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, ogłosił rozpoczęcie konkursu Winter Games („Gry Zimowe”), dając klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert na produkty pochodzące od wiodących dostawców. Ponadto organizowane są zabawne gry internetowe, w których można wygrać wspaniałe nagrody. Uczestnicy mają szansę otrzymać bony do realizacji w sklepie Amazon oraz główną nagrodę Winter Games – bon o wartości 500 funtów brytyjskich (lub jego odpowiednik w lokalnej walucie), do realizacji w sklepie Apple.

Konkurs Winter Games składa się z dwóch internetowych wyzwań: „Circuit Maker” i „Open the Box”. Przez cały grudzień uczestnicy będą mieli za zadanie wybierać komponenty i uzupełniać płytkę drukowaną zaś te osoby, które wykonają zadanie najszybciej, otrzymają nagrody. W styczniu uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w popularnej grze „Open the Box” i zyskać wyjątkowe zniżki. Każdego tygodnia Farnell będzie wprowadzał nowe, wyjątkowe oferty, oparte o produkty wybranych, wiodących na rynku marek, w tym firm Molex, Omega, Tektronix, Osram, Ametek i innych.

Konkurs jest dostępny dla klientów w Europie i przez pięć tygodni, w krajach w których , wręczany będzie jeden bon o wartości 25 Euro (lub jej odpowiedniku w lokalnej walucie). Co więcej, oprócz cotygodniowych nagród, klienci mogą także wygrać nagrody główne, na które składają się bony do sklepu Apple. Bony te będą miały wartość 500, 250 i 100 funtów, odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Małgorzata Szemel, Senior Marketing Manager for Eastern Europe, Nordics, DACH and Export w firmie Farnell powiedziała: „Rok 2020 był bardzo trudny dla całego świata i niezmiernie się cieszymy, że nasi partnerzy i dostawcy dołączyli do nas, aby wnieść w życie nieco świątecznej radości za sprawą zabawnych, interaktywnych gier i szeregu wyjątkowych zniżek. Dzięki ofercie obejmującej niektóre z wiodących na świecie marek elementów łączeniowych, pasywnych, elektromechanicznych, komputerów jednopłytkowych, układów półprzewodnikowych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, Farnell z radością będzie mógł dostarczać te wspaniałe produkty klientom przy zachowaniu wyjątkowo niskich cen.”

„Circuit Maker” - pierwsze z dwóch wyzwań Winter Games, potrwa przez cały grudzień 2020 r. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować szczęścia w konkursie „Open the Box”, który potrwa do 29 stycznia 2021 r. Zwycięzcy głównych nagród zostaną ogłoszeni w lutym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu Winter Games odwiedź stronę: https://games.farnell.com/pl/home

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl