5 rzeczy, jakie musisz wiedzieć na temat przetwornic obniżających - webinar w społeczności element14 - PŁYTKA PROJEKTOWA - PŁYTKA EWALUACYJNA - WEBINARIUM - VISHAY - WEBINAR - PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI - ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 5 rzeczy, jakie musisz wiedzieć na temat przetwornic obniżających - webinar w społeczności element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

5 rzeczy, jakie musisz wiedzieć na temat przetwornic obniżających - webinar w społeczności element14

5 rzeczy, jakie musisz wiedzieć na temat przetwornic obniżających - webinar w społeczności element14
fot. Płytka ewaluacyjna Vishay Synchronous Buck Regulator EV Board

element14.com, społeczność należąca do koncernu Avnet, wspólnie z Simonem Foley’em, piastującym stanowisko Market Development Manager w firmie Vishay, zapraszają do udziału w anglojęzycznym webinarium zatytułowanym „5 rzeczy, jakie musisz wiedzieć na temat przetwornic obniżających” (ang.: „5 Things to Know About Buck Regulators”), które odbędzie się 4 listopada 2020 roku o godzinie 17:00 (GMT). 

Automatyzacja napędza świat, wprowadzając go w zupełnie nową erę komunikacji. W rezultacie, aby móc zapewnić niezbędną energię krytycznie ważnej infrastrukturze IT, ekosystem mocy zmienia się nie do poznania. Układy scalone marki Vishay stanowią rozwiązania, które pozwalają pokonać najważniejsze wyzwania, jakie występują w kontekście przetwarzaniu mocy na potrzeby infrastruktury, a wśród nich: 

  • rosnący globalny pobór mocy przez infrastrukturę informatyczno-telekomunikacyjną, co do której przewiduje się potrojenia mocy w następnej dekadzie,
  • rosnący koszt chłodzenia centrów danych,
  • wymagające dużej mocy jednostki CPU i układy SoC,
  • większa przenośność i mniej dostępnego miejsca w urządzeniach elektronicznych,
  • trudniejsze środowiska, w jakich działają aplikacje.

Podczas webinarium, poprzez zadanie pytania, uczestnicy będą mieli szansę na wygranie jednej z czterech płytek ewaluacyjnych Vishay Synchronous Buck Regulator EV Board.

Uczestnicy najbardziej skorzystają z webinarium, jeśli obejrzą praktyczny wideo-test, przeprowadzony przez gospodarza programu „element14 Prezentuje”, śmiałego inżyniera Jamesa Lewisa. Wspomniana płytka ewaluacyjna Vishay SIC 461 opiera się o wykorzystanie bardzo uniwersalnej przetwornicy obniżającej DC/DC, wykonanej w technologii węgliku krzemu. Pozwala ona użytkownikowi na testowanie funkcji układów SiC461 (prąd znamionowy 10 A), SiC462 (6 A), SiC463 (4 A) i SiC464 (2 A) – regulatorów serii microBUCK®. Na płytce znalazły się przełączniki, które pozwalają wybrać, czy na wyjściu dostępne ma być 10, 6, 4 czy 2 ampery prądu. Napięcie wejściowe musi mieścić się w zakresie od 4,5 V do 60 V, a napięcie na wyjściu może być obniżone do poziomu nawet 0,8 V. Omawiane regulatory dobrze sprawdzają się w różnorodnych aplikacjach, a w tym w przetwarzaniu danych, w elektronice konsumenckiej, telekomunikacji i w instalacjach przemysłowych.

Płytka ewaluacyjna Vishay Synchronous Buck Regulator EV Board i inne produkty marki Vishay są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, pod adresem pl.farnell.com/vishay.

Aby zarejestrować swoją chęć udziału w webinarium na temat przetwornic obniżających marki Vishay, prosimy odwiedzić stronę https://www.element14.com/community/events.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl