Konkurs halloweenowy #ADifferentHalloween w społeczności element14 - KONKURS TECHNOLOGICZNY - ELEMENT14 - HALLOWEEN
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konkurs halloweenowy #ADifferentHalloween w społeczności element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konkurs halloweenowy #ADifferentHalloween w społeczności element14

Konkurs halloweenowy #ADifferentHalloween w społeczności element14
fot. element14

Społeczność element14 organizuje swój tegoroczny konkurs halloweenowy #ADifferentHalloween

W czasach, gdy COVID-19 wciąż wpływa na życie milionów ludzi z całego świata, zapowiada się, że tegoroczne Halloween będzie mocno różniło się od dotychczasowych. Wizja chodzenia od drzwi do drzwi stała się dla wielu trudnym, jeśli nie nawet niebezpiecznym zadaniem. Aby odpowiedzieć na obecną sytuację, coroczne wyzwanie projektowe społeczności element14, organizowane z okazji Halloween, zostało nieco odmienione. Członkowie społeczności są proszeni by zbudować projekt halloweenowy, który pozwoli utrzymać dystans społeczny i zapewni bezpieczeństwo w czasach pandemii COVID-19. Jeśli przygotują projekt i napiszą na jego temat kilka postów na stronach społeczności przed 5 listopada, będą mieli szansę wygrać iPada Pro o przekątnej 12,9” (lub jego ekwiwalent).

Społeczność element14 zebrała pomysły z poprzednich konkursów i od zespołu pracującego nad cyklem „element14 prezentuje”, aby zainspirować członków do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. Zebrane projekty obejmują:

  • Maszyna do przewidywania przyszłości z serialu Twilight Zone – klasyczny rekwizyt ze starego serialu, ale z nowoczesnym akcentem! Oryginalny „Mistyczny Jasnowidz” był maszyną na monety, stworzoną na potrzeby odcinka o tytule „Nick of Time” z 1960 roku. Czy ten nowy, elektroniczny jasnowidz faktycznie przepowie przyszłość?
  • Dla fanów serialu „Doctor Who” powstał w pełni działający, dyniowy, halloweenowy Dalek, do którego budowy wykorzystano NodeRed i Raspberry Pi. Ten nieco straszny Dalek powstał w oparciu o przedmioty znajdujące się w typowym domu oraz z użyciem Raspberry Pi, diod LED i dyni. Dzięki temu odtworzono jednego z najbardziej groźnych wrogów Doktora Who.
  • Prosty, ale efektywny projekt operacji na otwartym sercu pokazuje, w jaki sposób zmaksymalizować straszność dowolnego projektu halloweenowego poprzez dodanie do niego otwartego, bijącego serca.

Aby zapoznać się z innymi pomysłami i wziąć udział w tegorocznym konkursie, prosimy odwiedzić stronę www.element14.com/halloween.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl