Społeczność element14 oferuje materiały edukacyjne dla studentów i przyszłych inżynierów - ELEKTRONIKA - NAUKA - STUDENCI - E-LEARNING - PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI - ELEMENT14
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Społeczność element14 oferuje materiały edukacyjne dla studentów i przyszłych inżynierów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Społeczność element14 oferuje materiały edukacyjne dla studentów i przyszłych inżynierów

Społeczność element14 oferuje materiały edukacyjne dla studentów i przyszłych inżynierów

Poradniki wideo, kursy na temat podstaw elektroniki oraz porady dostępne od ręki – wszystkie z nich oferowane przez internetową społeczność. 

W okresie, w którym studenci i uczniowie wracają na jesieni do szkół i na uczelnie, element14, społeczność należąca do koncernu Avnet, oferuje materiały i wiedzę, które pomogą projektantom, inżynierom i nauczycielom przypomnieć sobie podstawy i rozwinąć swoje umiejętności. Warto dodać, że wraz z różnorodnymi materiałami dostępnymi online, przygotowanymi dla osób o różnym poziomie wiedzy, oferowane jest też osobiste wsparcie członków społeczności.

„Do społeczności element14 należą niezwykle inteligentni i utalentowani ludzie, wciąż poszukujący nowych zagadnień do nauki i okazji do poszerzenia swoich umiejętności.” – powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14. „W czasach, gdy nauka będzie kontynuowana w sposób zdalny, cieszymy się, że będziemy mogli wspierać studentów w trakcie ich powrotów do szkoły, oferując im liczne kursy internetowe, poradniki wideo i wsparcie realizowane w formie jeden-na-jeden.”

Społeczność element14 oferuje szereg materiałów, które pozwalają wspierać osoby niezależnie od ich dotychczasowego poziomu umiejętności:

  • Dla uczniów i studentów, którzy mają już nieco doświadczenia, społeczność element14 oferuje swoje kursy podstawowe. Są to krótkie, prowadzone we własnym tempie, szkolenia internetowe, które pozwalają projektantom, niezależnie od ich wieku, na stopniowe rozszerzanie własnej wiedzy i ułatwiają przejście od letniego rozluźnienia do szkolnego rygoru. Tematyka kursów obejmuje podstawy elektroniki, technologie i ich zastosowania, dzięki czemu mogą one służyć jako sposób odświeżenia wiedzy lub mogą też uczyć nowych umiejętności. Do najbardziej popularnych należą przeglądy złączy oraz kursy na temat IoT, czujników, programowalnych układów logicznych i wiele innych.
  • W przypadku nauczycieli, którzy poszukują projektów i pomysłów do realizacji w ramach zajęć szkolnych, element14 poleca Akademię STEM (STEM Academy). Została ona przygotowana tak, by pomagać wszystkim, którzy poszukują sposobu na zapoznanie się z koncepcjami uczenia się i chcą poznać ciekawe projekty szkolne, oparte o elektronikę i technologie cyfrowe.
  • Projektanci poszukujący sposobu na odświeżenie i poszerzenie swojej wiedzy na temat elektroniki mogą obejrzeć program The Learning Circuit – wciągającą serię filmików wideo, która obejmuje swoim zakresem podstawy projektowania elektroniki oraz pomaga wyjaśnić role niektórych z podstawowych komponentów, z jakimi inżynierowie powinni być dobrze obeznani. W serii tej gospodarzem jest Karen Corbeill, która rozkłada złożone tematy na proste części, począwszy od teorii obwodów, przez techniki lutowania, aż po rezystory i wiele innych zagadnień.
  • Dostępne są także dodatkowe kursy, realizowane w ramach prowadzonych na żywo i możliwych do wyświetlenia w dowolnym późniejszym czasie warsztatów i webinariów, obejmujących zastosowania elektroniki, produkty elektroniczne i różne technologie, takie jak druk 3D, platformy Raspberry Pi i Arduino oraz sztuczna inteligencja i IoT.

Możesz odwiedzić społeczność element14, by znaleźć tam porady i wsparcie niezależnie od tego, czy jesteś studentem szukającym wskazówek związanych z tematem pracy dyplomowej, czy też rodzicem lub nauczycielem, poszukującym sposobu na wykształcenie kolejnego pokolenia inżynierów. Każdy, kto jest zarejestrowany w społeczności element14 może odezwać się do innych członków z prośbą o wsparcie i w praktyce zazwyczaj otrzyma odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Aby dowiedzieć się więcej na temat materiałów edukacyjnych, oferowanych przez społeczność element14, odwiedź stronę internetową element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl