Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z firmą KOA - ELEKTRONIKA - ELEMENTY PASYWNE - KOA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z firmą KOA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z firmą KOA

Farnell podpisuje nową umowę dystrybucyjną z firmą KOA

Komponenty pasywne KOA do zastosowań motoryzacyjnych, telekomunikacyjnych, medycznych, przemysłowych i na potrzeby elektroniki użytkowej, będą dostępne już jesienią.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, powiększa swoją ofertę komponentów pasywnych, wprowadzając do niej produkty firmy KOA Europe GmbH. KOA to renomowany producent wysokiej jakości podzespołów pasywnych przeznaczonych do stosowania w różnych branżach przemysłowych, komercyjnych oraz na rynku motoryzacyjnym.
 
Rozszerzenie oferty nastąpi na jesieni, dzięki czemu klienci firmy Farnell uzyskają dostęp do pełnego asortymentu marki KOA, obejmującego około 1500 serii podzespołów dostępnych do nabycia z szybką dostawą wprost z europejskich magazynów. Oprócz rezystorów grubowarstwowych bogaty wybór zawiera rezystory bocznikowe i służące do pomiaru prądów, rezystory z szerokimi wyprowadzeniami, oporniki wysokonapięciowe, rezystory cienkowarstwowe oraz zabezpieczające przed nadmiernymi prądami.
 
Wzbogacenie oferty Farnell o produkty marki KOA sprawia, że będzie ona zawierać znacznie więcej komponentów pasywnych, dostępnych bez minimalnych wartości zamówienia, z możliwością ustalenia ceny kontraktowej oraz z elastyczną wyceną, z rezerwacją zamówień na przyszłość i w ramach zamówień zbiorczych.

Źródło: Farnell

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl