Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT - E-BOOK - SZTUCZNA INTELIGENCJA - INTERNET RZECZY - PROJEKTOWANIE IOT - AIOT
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT

Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT

Bezpłatny ebook „The era of AIoT: Context, Capabilities and Future of AIoT” do pobrania ze strony Farnell.

Sztuczna Inteligencja (AI - Artificial Intelligence) i Internet Rzeczy (IoT - Internet of Things) zmieniają charakter i sposoby pracy na całym świecie. Sama sztuczna inteligencja nie jest nową ideą. Pojawiła się już w latach 50. XX wieku i od tego czasu rozrastała się, aby być obecnie kluczową technologią o ogromnym potencjale. Daje ona ekscytujące perspektywy dla biznesu i otwiera nowe możliwości rynkowe. Już teraz jesteśmy świadkami wielkiego wpływu sztucznej inteligencji, nie tylko na nasze codzienne życie. Jest ona implementowana zarówno w inteligentnych asystentach domowych i systemach bezpieczeństwa lub monitorowania, jak i w sprzedaży detalicznej i w medycynie.

Wg raportu firmy McKinsey, światowy rynek technologii opartych o AIoT, a więc oprogramowania, sprzętu i usług z nimi związanych, ma rosnąć w tempie 25% rocznie i przekroczyć wartość 130 miliardów dolarów w 2025 roku. Z danych tych wynika, że nasze życie będzie w przyszłości silnie zależne od sztucznej inteligencji. Chcąc edukować naszych czytelników na temat tej technologii, Farnell opublikował nowy, anglojęzyczny ebook: „The era of AioT: Context, Capabilities and Future of AIoT” (pl.: „Era AIoT, Kontekst, Możliwości i Przyszłość AIoT”). W publikacji skrupulatnie opisano przyszłość rozwoju sztucznej inteligencji, wyjaśniono powiązania pomiędzy AI, uczeniem maszynowym (ML – Machine Learning) i głębokim uczeniem (DL – Deep Learning) oraz pokazano dostępne obecnie platformy, które pozwolą rozpocząć prace nad pierwszymi rozwiązaniami IoT opartymi o sztuczną inteligencję.

Ankur Tomar, Technical Marketing Manager w firmie Farnell, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić tę publikację w czasie, gdy wszyscy rozmawiają właśnie o tym, w jaki sposób sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje codzienne życie. W ebooku kompleksowo objaśniamy naszym czytelnikom, czym jest sztuczna inteligencja, na jakie typy się dzieli, jakie ma możliwości i jakie może mieć zastosowania.”

Omawiany ebook można pobrać ze strony: https://pl.farnell.com/aiot-ebook-lp

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl