Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT - E-BOOK - SZTUCZNA INTELIGENCJA - INTERNET RZECZY - PROJEKTOWANIE IOT - AIOT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT

Farnell opublikował nowy ebook o sztucznej inteligencji w IoT

Bezpłatny ebook „The era of AIoT: Context, Capabilities and Future of AIoT” do pobrania ze strony Farnell.

Sztuczna Inteligencja (AI - Artificial Intelligence) i Internet Rzeczy (IoT - Internet of Things) zmieniają charakter i sposoby pracy na całym świecie. Sama sztuczna inteligencja nie jest nową ideą. Pojawiła się już w latach 50. XX wieku i od tego czasu rozrastała się, aby być obecnie kluczową technologią o ogromnym potencjale. Daje ona ekscytujące perspektywy dla biznesu i otwiera nowe możliwości rynkowe. Już teraz jesteśmy świadkami wielkiego wpływu sztucznej inteligencji, nie tylko na nasze codzienne życie. Jest ona implementowana zarówno w inteligentnych asystentach domowych i systemach bezpieczeństwa lub monitorowania, jak i w sprzedaży detalicznej i w medycynie.

Wg raportu firmy McKinsey, światowy rynek technologii opartych o AIoT, a więc oprogramowania, sprzętu i usług z nimi związanych, ma rosnąć w tempie 25% rocznie i przekroczyć wartość 130 miliardów dolarów w 2025 roku. Z danych tych wynika, że nasze życie będzie w przyszłości silnie zależne od sztucznej inteligencji. Chcąc edukować naszych czytelników na temat tej technologii, Farnell opublikował nowy, anglojęzyczny ebook: „The era of AioT: Context, Capabilities and Future of AIoT” (pl.: „Era AIoT, Kontekst, Możliwości i Przyszłość AIoT”). W publikacji skrupulatnie opisano przyszłość rozwoju sztucznej inteligencji, wyjaśniono powiązania pomiędzy AI, uczeniem maszynowym (ML – Machine Learning) i głębokim uczeniem (DL – Deep Learning) oraz pokazano dostępne obecnie platformy, które pozwolą rozpocząć prace nad pierwszymi rozwiązaniami IoT opartymi o sztuczną inteligencję.

Ankur Tomar, Technical Marketing Manager w firmie Farnell, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić tę publikację w czasie, gdy wszyscy rozmawiają właśnie o tym, w jaki sposób sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje codzienne życie. W ebooku kompleksowo objaśniamy naszym czytelnikom, czym jest sztuczna inteligencja, na jakie typy się dzieli, jakie ma możliwości i jakie może mieć zastosowania.”

Omawiany ebook można pobrać ze strony: https://pl.farnell.com/aiot-ebook-lp

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl