Oprawa oświetleniowa LED Surface Circular sterowana czujnikami - OPRAWY LEDOWE - STEROWANIE OŚWIETLENIEM - CONRAD ELECTRONIC - LEDVANCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oprawa oświetleniowa LED Surface Circular sterowana czujnikami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawa oświetleniowa LED Surface Circular sterowana czujnikami

Oprawa oświetleniowa LED Surface Circular sterowana czujnikami
fot. Conrad

Wszechstronne lampy Surface Circular LED zapewniają wysokowydajne oświetlenie wewnątrz pomieszczeń i są najnowszym uzupełnieniem linii produktów Ledvance.

Oprawy Surface Circular są zaprojektowane w oparciu o wysoce zaawansowaną technologię wbudowanych czujników, która pozwala na jeszcze bardziej złożone ustawienia w zakresie detekcji ruchu (zasięg detekcji 8 m i 110°), detekcji zmierzchu/światła dziennego (próg 25 lx) oraz interwałów czasowych (5 sekund do 10 minut).

“Stale rosnące koszty energii i względy środowiskowe wymagają, aby zarówno domowe, jak i publiczne systemy obsługi budynków ograniczyły zużycie energii. Jednym z naprawdę skutecznych sposobów na osiągnięcie tego celu jest stosowanie technologii LED, która spełnia wymagania w zakresie atmosfery oświetlenia, wzornictwa i komfortu. Dzięki sterowanym czujnikami oprawom Surface Circular firmy Ledvance poszerzamy naszą ofertę o kolejne profesjonalne i wysokiej jakości rozwiązanie w technologii budynkowej od międzynarodowego niemieckiego dostawcy - wyjaśnia Bettina Junge, menedżer produktu w Conrad Electronic, oferującym oprawy Ledvance.

Oprawy oświetleniowe Surface Circular nadają się zarówno do montażu sufitowego, jak i ściennego, wytwarzają moc 80 W na lm przy strumieniu świetlnym 1920 lm i posiadają kąt wiązki 120°.  Dzięki temu stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych lamp panelowych. W porównaniu z popularnymi lampami CFL, produkt ten zużywa do 55%  mniej energii.

Niepozorna, wysokiej jakości konstrukcja i ciepły, biały zakres temperatur barwowych od 3000 do 4000 K pozwalają na szerokie zastosowanie w większości typów pomieszczeń wewnętrznych, od biur, hal sprzedażowych, po klatki schodowe czy korytarze. Stopień ochrony IP44 oraz odporność na uderzenie IK03 sprawiają, że produkt jest niezwykle wszechstronny.

Oprawa oświetleniowa LED Surface Circular sterowana czujnikami

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl