E-book: Co musisz wiedzieć na temat 5G? - E-BOOK - SIEĆ 5G - ELEMENT14 - 5G - TECHNOLOGIA 5G
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności E-book: Co musisz wiedzieć na temat 5G?
drukuj stronę
poleć znajomemu

E-book: Co musisz wiedzieć na temat 5G?

E-book: Co musisz wiedzieć na temat 5G?
fot. element14

Przejście na nowe sieci komórkowe piątej generacji (tzw. 5G) wpłyną na sposób, w jaki używamy smartfony i wiele innych urządzeń.

Pomyśl o świecie, w którym już nie tylko ludzie są ze sobą połączeni, ale też wszystkie urządzenia komunikują się ze sobą: samochody, które rozmawiają z innymi pojazdami, by uniknąć wypadków lub lekarze, którzy mają wgląd w dane z osobistych urządzeń ich pacjentów. Te i wiele innych funkcji będzie możliwych do realizacji właśnie dzięki sieciom bezprzewodowym piątej generacji. To za ich sprawą nasze życie zostanie odmienione.

Nie brakuje spekulacji na temat wdrożenia sieci 5G, ale czym właściwie są te technologie? Starając się edukować i zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat sieci 5G, społeczność element14 przygotowała nową publikację pt. „What You Need To Know About 5G” (Co musisz wiedzieć na temat 5G)

Nowe e-book społeczności element14 ma na celu wspierać wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat sieci 5G. Obejmuje podstawowe koncepcje tego zagadnienia, omawia ewolucję od 1G do 5G, porównuje poszczególne generacje technologii sieci komórkowych oraz wskazuje potencjalne aplikacje sieci 5G.

Dianne Kibbey, Head of Community and Social Media w społeczności element14 powiedziała: „Społeczność element14 ma na celu wspieranie inżynierów w trakcie rozwoju ich kariery oraz zapewnianie szeregu sposobów, w które mogą oni rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę. Nasza najnowsza publikacja zawiera wspaniały wstęp do technologii 5G i wyjaśnia, jakie korzyści płyną z tej rozpoczynającej się właśnie rewolucji”.

Członkowie społeczności element14 mogą bezpłatnie pobrać pełnego e-booka pod adresem:
https://www.element14.com/community/community/publications/ebooks

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Tak wiele nic abyś tylko kliknął w następną stronę. Czy wy kombinatorzy od many macie nas za głupców jeżeli tak to sami jesteście i to do 2 potęgi.

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl