Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB - KNX - ABB - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - PRZEŁĄCZNIKI - AKTORY ZAŁĄCZAJĄCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB
fot. ABB KNX Combi

ABB od wielu lat specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i systemów, w tym dla automatyki budynkowej. W nowej ofercie produktów znajdują się aktory załączające KNX, m.in. kompaktowe Combi oraz urządzenia w wersjach Standard i Professional.

 

 

Jak mówi Jarosław Grabowski z biznesu automatyki budynków i osprzętu elektroinstalacyjnego ABB w Polsce, głównym priorytetem firmy jest zapewnienie takich technologii, które dają klientom odpowiednie możliwości, a ponadto optymalizują zużycie energii.

Nowa gama aktorów załączających ABB i-bus® KNX Standard oferuje największy i najbardziej uniwersalny wybór komponentów, które spełniają wszystkie główne wymagania w nowoczesnych projektach komercyjnych. Dzięki wielu dostępnym urządzeniom o różnych możliwościach, od 2- do 12-kanałowych, klienci mogą teraz znaleźć aktor złączający idealnie dopasowany do danego zastosowania, co przekłada się na dodatkowe oszczędności podczas montażu rozdzielnicy.

Aktory załączające i-bus® KNX Standard sprawdzają się w uniwersalnych zastosowaniach w nowoczesnych budynkach handlowych. Te 12 urządzeń z powodzeniem wykorzystuje się w budynkach komercyjnych. Umożliwiają one łatwą instalację oraz montaż i demontaż bez użycia narzędzi, a także zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy na etapie uruchomienia dzięki przyjaznemu interfejsowi.

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB

Z kolei aktory złączające ABB i-bus® KNX Professional charakteryzują się doskonałymi parametrami w zakresie przełączania i poprawionymi funkcjami zarządzania energią. Są przystosowane do użycia w dużych budynkach komercyjnych, obejmują osiem urządzeń zaprojektowanych z myślą o niezawodnym przełączaniu pojemnościowych obciążeń do 20 A.

Dzięki czterem usprawnionym funkcjom kontrolowania obciążenia i zużycia energii na potrzeby wykonywania pomiarów, monitorowania, mierzenia i zarządzania, użytkownicy zyskują kompleksowy wgląd w zużycie energii i mogą weryfikować jej przepływ. Podczas parametryzacji aktorów złączających Professional istnieje możliwość zaprogramowania różnych ustawień lub scen, pozwalających np. wyłączać światła, gdy nie są one potrzebne, a tym samym obniżyć rachunki za prąd. Użytkownicy mogą wyłączać wybrane obciążenia przy użyciu energii z fotowoltaiki, aby zredukować pobór energii z sieci.

ABB_infografika_KNX aktory zalaczajace

„Nieustannie poszukujemy nowych sposobów, by zapewnić klientom komfort i wszechstronność wykorzystywanych technologii. Z najnowszymi urządzeniami w naszej gamie aktorów załączających  mamy teraz największe portfolio na rynku i możemy zaoferować rozwiązania do każdego typu budynku. Co więcej, dajemy klientom narzędzia, dzięki którym mogą upewniać się, że budynki zużywają energię tylko wtedy i tylko tam, gdzie jest to potrzebne” – powiedział Jarosław Grabowski.

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl