Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB - KNX - ABB - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - PRZEŁĄCZNIKI - AKTORY ZAŁĄCZAJĄCE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB
fot. ABB KNX Combi

ABB od wielu lat specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i systemów, w tym dla automatyki budynkowej. W nowej ofercie produktów znajdują się aktory załączające KNX, m.in. kompaktowe Combi oraz urządzenia w wersjach Standard i Professional.

 

 

Jak mówi Jarosław Grabowski z biznesu automatyki budynków i osprzętu elektroinstalacyjnego ABB w Polsce, głównym priorytetem firmy jest zapewnienie takich technologii, które dają klientom odpowiednie możliwości, a ponadto optymalizują zużycie energii.

Nowa gama aktorów załączających ABB i-bus® KNX Standard oferuje największy i najbardziej uniwersalny wybór komponentów, które spełniają wszystkie główne wymagania w nowoczesnych projektach komercyjnych. Dzięki wielu dostępnym urządzeniom o różnych możliwościach, od 2- do 12-kanałowych, klienci mogą teraz znaleźć aktor złączający idealnie dopasowany do danego zastosowania, co przekłada się na dodatkowe oszczędności podczas montażu rozdzielnicy.

Aktory załączające i-bus® KNX Standard sprawdzają się w uniwersalnych zastosowaniach w nowoczesnych budynkach handlowych. Te 12 urządzeń z powodzeniem wykorzystuje się w budynkach komercyjnych. Umożliwiają one łatwą instalację oraz montaż i demontaż bez użycia narzędzi, a także zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy na etapie uruchomienia dzięki przyjaznemu interfejsowi.

Aktory załączające KNX – nowa generacja przełączników do automatyki budynkowej ABB

Z kolei aktory złączające ABB i-bus® KNX Professional charakteryzują się doskonałymi parametrami w zakresie przełączania i poprawionymi funkcjami zarządzania energią. Są przystosowane do użycia w dużych budynkach komercyjnych, obejmują osiem urządzeń zaprojektowanych z myślą o niezawodnym przełączaniu pojemnościowych obciążeń do 20 A.

Dzięki czterem usprawnionym funkcjom kontrolowania obciążenia i zużycia energii na potrzeby wykonywania pomiarów, monitorowania, mierzenia i zarządzania, użytkownicy zyskują kompleksowy wgląd w zużycie energii i mogą weryfikować jej przepływ. Podczas parametryzacji aktorów złączających Professional istnieje możliwość zaprogramowania różnych ustawień lub scen, pozwalających np. wyłączać światła, gdy nie są one potrzebne, a tym samym obniżyć rachunki za prąd. Użytkownicy mogą wyłączać wybrane obciążenia przy użyciu energii z fotowoltaiki, aby zredukować pobór energii z sieci.

ABB_infografika_KNX aktory zalaczajace

„Nieustannie poszukujemy nowych sposobów, by zapewnić klientom komfort i wszechstronność wykorzystywanych technologii. Z najnowszymi urządzeniami w naszej gamie aktorów załączających  mamy teraz największe portfolio na rynku i możemy zaoferować rozwiązania do każdego typu budynku. Co więcej, dajemy klientom narzędzia, dzięki którym mogą upewniać się, że budynki zużywają energię tylko wtedy i tylko tam, gdzie jest to potrzebne” – powiedział Jarosław Grabowski.

Źródło: ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1, Warszawa
tel.  +48 22 223 77 77
www.abb.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl