Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zwiększa ciągłość działania w rozproszonych środowiskach IT i środowiskach obliczeniowych typu edge - AKUMULATORY LITOWO-JONOWE - BATERIE LI-ION - ZASILANIE GWARANTOWANE - EATON - ZASILACZ UPS - SZAFY RACKOWE - CYBERBEZPIECZEŃSTWO - UPS 5P - RACK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zwiększa ciągłość działania w rozproszonych środowiskach IT i środowiskach obliczeniowych typu edge
drukuj stronę
poleć znajomemu

Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zwiększa ciągłość działania w rozproszonych środowiskach IT i środowiskach obliczeniowych typu edge

Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zwiększa ciągłość działania w rozproszonych środowiskach IT i środowiskach obliczeniowych typu edge
fot. Eaton

Firma Eaton ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek EMEA systemu zasilania gwarantowanego UPS 5P w obudowie typu rack. W oparciu o najlepszą w swojej klasie niezawodności platformę UPS Eaton 5P, zasilacz litowo-jonowy UPS 5P zapewnia niezawodne, zintegrowane rozwiązanie o zwiększonym bezpieczeństwie sieciowym, wydłużonym czasie pracy na baterii i możliwości zdalnego zarządzania, które czynią go idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych środowisk IT i środowisk obliczeniowych typu edge.

Zasilacz 5P z bateriami litowo-jonowymi wykorzystuje ich zwiększoną wydajność w porównaniu z bateriami ołowiowo-kwasowymi, co wydłuża okres eksploatacji baterii do ośmiu lat i zmniejsza potrzebę ich wymiany w środku cyklu życia. Baterie litowo-jonowe mają również możliwości trzykrotnie szybszego ładowania, co zmniejsza podatność na uszkodzenia i maksymalizuje czas pracy w przypadku przerw w dostawie prądu.

„W miarę jak zmieniają się priorytety IT i coraz więcej firm inwestuje w infrastrukturę rozproszoną i infrastrukturę typu edge, specjaliści z branży IT i centrów przetwarzania danych potrzebują niezawodnych rozwiązań, które mogą działać przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejscowe wsparcie”, powiedział Przemysław Pazera, menedżer produktu w firmie Eaton. „Nasz litowo-jonowy zasilacz UPS 5P stanowi znaczący postęp w technologii UPS, co zapewnia profesjonalistom niezawodne rozwiązanie w zakresie zasilania gwarantowanego, któremu zaufali dzięki naszej technologii UPS 5P, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania, zwiększeniu bezpieczeństwa i poprawie ciągłości działania”.

Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zawiera pokładowy system zarządzania baterią (BMS), który zapewnia aktualny wgląd w wydajność baterii, cykle ładowania i aktywne monitorowanie temperatury w celu informowania użytkownika o cyklu życia jego baterii. Zasilacz UPS zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo sieciowe dzięki opcjonalnej, pierwszej w branży, zgodnej z normami UL 2900-1 i IEC 62443-4-2, karcie sieciowej Gigabit firmy Eaton, zaprojektowanej w celu zwiększenia czasu pracy i cyberbezpieczeństwa.

Dodatkowe funkcje litowo-jonowego zasilacza UPS 5P firmy Eaton obejmują:

  • Przyjazną dla użytkownika, lekką konstrukcję o 20% mniejszą od porównywalnego zasilacza UPS z bateriami ołowiowo-kwasowymi.
  • Uniwersalne możliwości montażu pozwalające na łatwe wdrożenie urządzenia.
  • Mniej potrzebnego miejsca na szafę rack, kompaktową konstrukcję 1U o smukłym kształcie i montażu na ścianie dla zredukowania zajmowanej powierzchni.
  • Pięć lat standardowej gwarancji na zasilacz UPS i baterie.

Więcej informacji o litowo-jonowym zasilaczu UPS 5P firmy Eaton można uzyskać na stronie: Eaton.eu/5P.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl