Ładowarki do pojazdów elektrycznych w budynkach z magazynowaniem energii - ŁADOWARKA - MAGAZYNOWANIE ENERGII - ELEKTROMOBILNOŚĆ - EATON
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ładowarki do pojazdów elektrycznych w budynkach z magazynowaniem energii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ładowarki do pojazdów elektrycznych w budynkach z magazynowaniem energii

Ładowarki do pojazdów elektrycznych w budynkach z magazynowaniem energii
fot. Współpraca Eaton i Green Motion ma zapewnić klientom połączenie inteligentnego rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii

Skalowalna i modułowa konstrukcja Eaton i Green Motion pasuje do szerokiego zakresu zastosowań w budownictwie zbiorowym, budynkach komercyjnych, centrach handlowych, uniwersytetach, stadionach i lotniskach. Umożliwia inteligentne ładowanie pojazdów elektrycznych, ucinanie dopływu podczas kosztownych okresów taryfowych na energię oraz optymalizację energii odnawialnej do zasilania pojazdów elektrycznych.

Lider zarządzania energią Eaton i 10-letni pionier stacji ładowania pojazdów elektrycznych Green Motion połączyły siły, aby umożliwić płynną integrację ładowarek pojazdów elektrycznych w budynkach komercyjnych, mieszkalnych I centrach handlowych.

Jak wynika z Bloomberg NEF, adaptacja pojazdów elektrycznych wzrasta wraz z ich sprzedażą, która ma do 2025 roku osiągnąć 10 milionów na całym świecie, co znacznie zwiększa zapotrzebowanie na energię, obciążając sieci. W rzeczywistości, tylko sześć pojazdów elektrycznych ładujących się obok siebie w godzinach szczytu może doprowadzić do lokalnych braków zasilania, jeśli ładowanie pojazdów elektrycznych nie jest właściwie zarządzane. 

Istnieje zatem pilna potrzeba wprowadzenia odpowiedniej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych, aby zapewnić użytkownikom tych pojazdów niezawodne ładowanie ich w razie potrzeby, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilności lokalnej sieci dla budynku i okolicy.

Połączone inteligentne rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii, umożliwiające właścicielom budynków dostęp do mocy wymaganej do zainstalowania potrzebnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych

Połączenie z siecią lub odnawialnymi źródłami energii, takimi jak panele słoneczne, oraz połączenie inteligentnych rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii, zapewnia właścicielom budynków moc potrzebną do zainstalowania dowolnej liczby ładowarek. Mogą oni płynnie integrować ładowarki, zapewniając jednocześnie stabilność sieci w swoich budynkach, a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za media, ładując, gdy energia odnawialna jest dostępna, lub energia jest tańsza i uwalniając zgromadzoną energię, gdy zapotrzebowanie i koszty są wysokie. Jeśli budynek jest wyposażony w technologię słoneczną, oznacza to, że użytkownicy pojazdów elektrycznych mogą wykorzystać więcej wytwarzanej lokalnie energii słonecznej do zasilania pojazdów elektrycznych nocą za pomocą zmagazynowanej czystej energii.

System magazynowania energii stanowi również najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, idealne w czasach, gdy sieci energetyczne znajdują pod ogromnym obciążeniem. Ponadto właściciele budynków mogą również generować dodatkowe przychody, sprzedając zmagazynowaną energię z powrotem do sieci, gdy zapotrzebowanie i koszty są wysokie.

Craig McDonnell, starszy wiceprezes i dyrektor generalny działu jakości energii elektrycznej i elektroniki oraz rynków wschodzących, EMEA w Eaton powiedział: “W związku z rosnącą liczbą pojazdów elektrycznych na drodze, istnieje pilna potrzeba posiadania odpowiedniej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych i odpowiedniej mocy do obsługi. Eaton jest 100-letnią firmą zarządzającą energią z wiodącą technologią w dziedzinie jakości energii i elektroniki. Dzięki naszej nagradzanej technologii magazynowania energii umożliwiamy właścicielom budynków, którzy chcą instalować ładowarki do pojazdów elektrycznych kompletnymi rozwiązaniami zasilania. Nasza współpraca z Green Motion daje nam możliwość dalszego zaspokajania potrzeb naszych klientów dzięki dobrze zintegrowanemu rozwiązaniu do ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii.”

Francois Randin, dyrektor generalny Green Motion powiedział: “Od samego początku ponad dziesięć lat temu Green Motion jest prawdziwym wizjonerem, jeśli chodzi o ładowanie samochodów elektrycznych; dziś nasza współpraca z firmą Eaton pozwala nam pójść o krok dalej i umożliwić jeszcze lepszą obsługę naszych klientów, dając im dostęp do mocy potrzebnej do zainstalowania potrzebnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Nasze połączone inteligentne rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii zapewnia realne korzyści dla klientów, zapewniając jednocześnie inteligentniejsze i bardziej zrównoważone zarządzanie energią dla sieci.”

Eaton i Green Motion łączą siły by zintegrować ładowarki do pojazdów elektrycznych w budynkach z magazynowaniem energii

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl