Farnell inwestuje by znacząco powiększyć wybór produktów TE Connectivity - FARNELL - TE CONNECTIVITY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell inwestuje by znacząco powiększyć wybór produktów TE Connectivity
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell inwestuje by znacząco powiększyć wybór produktów TE Connectivity

Farnell inwestuje by znacząco powiększyć wybór produktów TE Connectivity

Klienci mają teraz dostęp do 100 tysięcy produktów TE Connectivity, z czego ponad 30 tysięcy ulokowanych jest w magazynach Farnella, z dostawą w Europie na dzień po zamówieniu.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, zainwestował w rozszerzenie swojej już dotąd bogatej oferty produktów firmy TE Connectivity, by pomóc inżynierom-projektantom dotrzeć do komponentów, które najlepiej odpowiadają potrzebom tworzonych projektów. Farnell już wcześniej w tym roku zainwestował znaczące środki w produkty TE Connectivity, by uczynić je dostępnymi w całej, globalnej sieci dystrybucyjnej. Klienci w Europie mogą obecnie nabywać ponad 100 tysięcy produktów TE Connectivity, z czego ponad 30 tysięcy dostępnych jest prosto z magazynów firmy Farnell i oferowanych z dostawą na kolejny dzień po zamówieniu.

Firma TE Connectivity to największy na świecie dostawca złączy i duży producent przekaźników, elementów pasywnych, kabli, przewodów, a także czujników i anten. Aby zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku zaawansowanych systemów do motoryzacji, w branży przemysłowej, aeronautycznej, obronnej, morskiej oraz w odniesieniu do aplikacji przetwarzania danych, klienci potrzebują złączy i rozwiązań czujnikowych, które zostały przygotowane tak by niezawodnie przesyłać dane, moc i sygnały, nawet w najtrudniejszym środowisku. TE Connectivity wiedzie w dziedzinie innowacyjnych technologii, stosowanych rozwiązaniach opartych o nowe trendy w przemyśle, w urządzeniach konsumenckich, systemach ITE, kolejnictwie i transporcie. Jej niezawodnym i wysoce odpornym produktom można powierzyć najpoważniejsze zadania i zoptymalizować wydajność systemów, wbudowując w nie niezawodność już od samego początku.

Farnell zapewnia dostęp do ponad 950 tysięcy produktów, pochodzących od szerokiego grona dostawców. Klienci chcący nabyć produkty firmy TE Connectivity mogą teraz uprościć swój proces zakupów, przychodząc do Farnell po wszystkie komponenty, jakich potrzebują.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl