Popularny zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako Winter Games - KONKURS FARNELL
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Popularny zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako Winter Games
drukuj stronę
poleć znajomemu

Popularny zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako Winter Games

Popularny zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako Winter Games

Uczestnicy mogą skorzystać z wyjątkowych, cotygodniowych ofert na produkty wiodących marek oraz zagrać w gry, aby zdobyć wspaniałe nagrody.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, organizuje konkurs „Winter Games”, i daje klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert produktów pochodzących od wiodących producentów. Ponadto publikowane będą zabawne gry internetowe, w ramach których uczestnicy będą mogli zdobywać vouchery na zakupy oraz wygrać główną nagrodę w konkursie, kamerę GoPro MAX, która umożliwia nagrywanie wideo w 360°.

Konkurs „Winter Games” będzie składał się z trzech olimpijskich dyscyplin sportowych, a w tym z hokeja na lodzie, bobslejów i curlingu. Będzie dostępny dla klientów z 20 państw Europy. Co tydzień w każdym kraju będą rozdawane trzy nagrody, a ponadto zostanie wręczona główna nagroda – jedna na całą Europę. Oprócz tych wspaniałych nagród, Farnell będzie wspierał swoich klientów także poprzez wyjątkowe oferty na produkty wytwarzane przez wiodące firmy, takie jak: TE Connectivity, Microchip, Renesas, Silicon Labs, Tektronix i wiele innych.

Małgorzata Szemel, Senior Marketing Manager for Eastern Europe, Nordics, DACH and Export w firmie Farnell powiedziała: „Silne partnerstwo Farnella z wiodącymi na rynku dostawcami, takimi jak Microchip i Renesas, pozwalają nam na oferowanie naszym klientom wyjątkowych korzyści, z jakimi nie spotkają się nigdzie indziej. Gry interaktywne oraz rozdawane nagrody dodadzą naszym klientom trochę zabawy w zimowym okresie.”

Pierwsza z trzech konkurencji konkursu, hokej na lodzie, i potrwa aż do pierwszych dni grudnia. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w bobslejach, a później w curlingu. Konkurs potrwa do początku lutego 2020 roku, a zwycięzca głównej nagrody zostanie ogłoszony w marcu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkursu „Winter Games” odwiedź stronę: pl.farnell.com/wintergames19.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl