Farnell odświeży wybrane produkty swoich marek własnych jako Multicomp Pro - FARNELL - TENMA - MULTICOMP PRO - DURATOOL - PRO-POWER - PRO-ELEC - PRO-SIGNAL - MARKA WŁASNA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell odświeży wybrane produkty swoich marek własnych jako Multicomp Pro
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell odświeży wybrane produkty swoich marek własnych jako Multicomp Pro

Farnell odświeży wybrane produkty swoich marek własnych jako Multicomp Pro
fot. Farnell

Ponad 60 tysięcy pieczołowicie wybranych komponentów, narzędzi i sprzętu, wytwarzanych przez wiodących globalnych producentów, zapewni klientom profesjonalną jakość przy zachowaniu niezwykle niskich cen.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził do sprzedaży nową linię przystępnych cenowo komponentów, narzędzi i aparatury kontrolnej, dostępną pod nową marką „Multicomp Pro”. Wśród produktów z tej rodziny znalazły się najlepsze wyroby marek Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec i Pro-Signal. Dzięki temu, że zostały zebrane pod jedną marką, inżynierom, technikom i zakładom produkcyjnym będzie łatwiej rozpoznać te spośród produktów alternatywnych wobec popularnych marek, które cechują się najlepszymi parametrami, mają jakość, na której można polegać, typową dla zastosowań profesjonalnych oraz będą bardzo wartościowym nabytkiem. Klienci sięgający po produkty marki Multicomp Pro nie tylko korzystają dzięki niższym kosztom zakupu, ale też oszczędzają na kosztach użytkowania, dzięki trwałości tych produktów.

Produkty firmy Farnell, oferowane pod marką Multicomp Pro idealnie nadają się do wyposażania laboratoriów projektowych, warsztatów serwisowych oraz instytucji edukacyjnych, w których panują silne ograniczenia budżetowe. Na produktach nowej rodziny skorzystają też producenci OEM i kontraktowi wytwórcy elektroniki (CEM – Contract Electronics Manufacturer), którzy na pewno docenią niższe koszty, przy zachowaniu profesjonalnej jakości nabywanych komponentów.

Chris Haworth, Managing Director w firmie CPC oraz Global Head of Private Label w firmie Farnell powiedział: „Nasza nowa marka Multicomp Pro koncentruje się na najlepszych, pieczołowicie wybranych produktach, jakie oferowaliśmy w ramach naszych marek własnych. Sprawia, że klienci otrzymują dostęp do wysokiej jakości produktów, za niezwykle niską cenę, co pozwala zaoszczędzić przeciętnie 30 procent ceny, względem porównywalnych produktów popularnych marek. W ramach marki Multicomp Pro wybraliśmy produkty, na temat których 97 procent naszych klientów twierdzi, że poleciłoby je swoim kolegom. Dzięki temu Multicomp Pro to naprawdę marka, którą wybierają inżynierowie.”

W ramach marki Multicomp Pro dostępnych będzie ponad 60 tysięcy wysokiej jakości komponentów, narzędzi i sprzętu, oferowanych wyłącznie przez firmę Farnell i gotowych do wysyłki do dowolnego miejsca na Świecie.

Produkty marki Multicomp Pro są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl