Moduły sterujące i sygnałowe do inteligentnych urządzeń produkcyjnych do montażu wpuszczanego - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - PRZYCISKI STEROWNICZE - SCHNEIDER ELECTRIC - HARMONY - HARMONY XB4F - LAMPKI KONTROLNE - MONTAŻ WPUSZCZANY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Moduły sterujące i sygnałowe do inteligentnych urządzeń produkcyjnych do montażu wpuszczanego
drukuj stronę
poleć znajomemu

Moduły sterujące i sygnałowe do inteligentnych urządzeń produkcyjnych do montażu wpuszczanego

Moduły sterujące i sygnałowe do inteligentnych urządzeń produkcyjnych do montażu wpuszczanego
fot. RS

Kolorowe przyciski, przełączniki i lampki kontrolne zwiększają ergonomię i poprawiają stylistykę paneli sterowniczych 

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, dodała do swojej oferty serię Harmony XB4F przycisków, przełączników wyboru i lamp pilotowych do montażu wpuszczanego. Seria Harmony XB4F, którą opracowano z myślą o stosowaniu w automatyce przemysłowej i inteligentnych aplikacjach produkcyjnych zapewnia nowym maszynom i panelom sterowniczym atrakcyjny, współczesny i ergonomiczny wygląd oraz doskonale nadaje się do modernizacji istniejącego sprzętu bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Seria Harmony XB4F jest częścią większej oferty Harmony XB4 modułowych, metalowych modułów sterujących i sygnałowych firmy Schneider Electric, które łączą w sobie łatwość montażu, wydajność, elastyczność i trwałość. Moduły XB4, które cechuje chromowana, metalowa ramka, wyposażono w genialny układ blokujący, który składa się z wpinanej wciskowo głowicy i korpusu, które zabezpiecza jedna śruba, oraz zacisków zaprojektowanych w taki sposób, aby zapobiegały drganiom i zapewniały łatwe oraz bezpieczne mocowanie i okablowanie.

Seria Harmony XB4F zapewnia wszystkie korzyści oryginalnej oferty XB4 oraz ramki o średnicy 30 mm, których powierzchnia licuje z panelem, zapewniając bardziej elegancji i współczesny wygląd bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Seria XB4F obejmuje:

  • Sprężynowe moduły przycisków, bez oznaczeń lub z oznaczeniami funkcjonalnymi, z opcjami zawierającymi wystający przycisk lub zintegrowane oświetlenie LED 
  • Przełączniki wyboru z opcją standardowego lub długiego uchwytu i oświetlenia LED 
  • Przełączniki kluczykowe z mechanizmem sprężynowym lub opcjami trybu gotowości
  • Lampki kontrolne LED

Firma RS oferuje szeroki zakres specyfikacji urządzeń, a także gamę kolorowych przycisków, przełączników i wielobarwnych diod LED, które umożliwiają udoskonalenie konstrukcji i ergonomii panelu, określają styl dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz poprawiają postrzeganą jakość urządzeń i paneli docelowych.

Wszystkie moduły sterujące i sygnalizacyjne Harmony XB4F firmy Schneider Electric są zgodne ze standardami IP66, IP66K, IP67 i IP69, co zapewnia ich niezawodne działanie. Cała seria jest teraz wysyłana z RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
krys
Polecam rozwiązania w zakresie automatyki https://pulsarinstalacje.pl
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl