Farnell poszerza swój wybór produktów firmy Schneider Electric o 12000 nowych modeli - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - SCHNEIDER ELECTRIC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell poszerza swój wybór produktów firmy Schneider Electric o 12000 nowych modeli
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell poszerza swój wybór produktów firmy Schneider Electric o 12000 nowych modeli

Farnell poszerza swój wybór produktów firmy Schneider Electric o 12000 nowych modeli
fot. Schneider Electric

Klienci mają teraz do dyspozycji pojedyncze źródło, w którym znajdą tysiące produktów marki Schneider Electric, a wśród nich czujniki, napędy, silniki, przełączniki, przekaźniki, bezpieczniki, wyłączniki, szafki, obudowy i szafy sterownicze.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, rozszerzył swoją już dotąd bogatą ofertę produktów firmy Schneider Electric o 12 tysięcy nowych pozycji. Od teraz projektanci, integratorzy systemów, firmy zajmujące się montażem szaf i paneli sterowniczych, służby utrzymania ruchu oraz inżynierowie pracujący nad konserwacją sprzętu i zapewnieniem ciągłości produkcji będą mogli w jednym miejscu nabywać wszystkie produkty, potrzebne w automatyce przemysłowej.

Dzięki temu klienci otrzymują dostęp do największego wyboru produktów marki Schneider, dostępnego w firmie Farnell. Świadczy to również o wielkim zaangażowaniu dystrybutora we wspieranie inżynierów z branży automatyki przemysłowej. Mając we własnych magazynach ponad 50 tysięcy różnych produktów, 600 wiodących marek, Farnell staje się teraz preferowanym dostawcą dla wszystkich osób poszukujących podzespołów, narzędzi i urządzeń stosowanych w automatyce przemysłowej.

Schneider Electric to wiodący w swojej branży producent rozwiązań na potrzeby automatyki przemysłowej i sterowania, mogący pochwalić się ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Jego produkty są stosowane w wielu branżach, a w tym w energetyce, w systemach związanych z budową infrastruktury, procesach przemysłowych, automatyce budynkowej i automatyce produkcji. Opracowywane przez Schneider Electric rozwiązania sterowania sprawdzają się we wszelkich sektorach rynku, powiązanych z przemysłem, infrastrukturą i budownictwem. W magazynach firmy Farnell znajdują się czujniki, napędy, silniki, przełączniki, przekaźniki, bezpieczniki i rozłączniki, szafki i szafy, obudowy oraz wiele innych produktów.

Wśród ostatnich innowacji w zakresie automatyki przemysłowej, dostępnych w firmie Farnell, należą:

  • Czujniki OsiSense XM – elektroniczne czujniki ciśnienia o zakresie do 500 mbar z serii Telemecanique XMLP są przeznaczone do pracy z powietrzem, gazami, słodką wodą i olejami hydraulicznymi w aplikacjach przemysłowych, takich jak narzędzia, maszyny, prasy, podnośniki, systemy HVAC i inne systemy pneumatyczne lub hydrauliczne.
  • Kurtyny bezpieczeństwa Preventa XUSL – zapewniają ochronę, dzięki której pomagają zwiększyć bezpieczeństwo personelu pracującego z niebezpiecznymi maszynami, jednocześnie umożliwiając częściowy lub pełny dostęp do strefy zagrożenia w trakcie załadunku lub rozładunku maszyny oraz na potrzeby regulacji i prac konserwacyjnych.
  • Moduły bezpieczeństwa Preventa serii XPS – moduły bezpieczeństwa przeznaczone do najbardziej popularnych aplikacji bezpieczeństwa, dobrze sprawdzające się jako systemy zatrzymania awaryjnego, przełączniki, maty i czujniki krańcowe do detekcji obiektów lub kurtyny świetlne bezpieczeństwa na potrzeby monitorowania obecności obiektów. Zapewniają ochronę zarówno operatorowi, jak i maszynie.
  • Czujniki Telemecanique z łącznością z chmurą – wybór przełączników krańcowych XIOT pozwala na monitorowanie maszyn za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu poprzez błyskawicznie rozwijającą się technologię LPWAN (Low Power Wide Area Network), pracującą w ramach infrastruktury firmy Sigfox.

Automatyka przemysłowa to jeden z najszybciej rosnących sektorów gospodarki na Świecie. Łączy zalety modeli opracowywanych w ramach idei Przemysłu 4.0 wraz z zaawansowaną analityką danych. Sztuczna Inteligencja i technologie Industrial IoT (Przemysłowego Internetu Rzeczy) pozwalają znacząco przyspieszyć i zwiększyć precyzję wielu procedur przemysłowych, zwiększając tym samym produktywność i niezawodność. Farnell udostępnia na swoich stronach internetowych szereg materiałów na temat Automatyki przemysłowej i sterowania, a w tym pomocne treści, przygotowane przez wiodących producentów.

Produkty firmy Schneider Electric i inne rozwiązania automatyki przemysłowej są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl