Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - CZYTNIK E-BOOK - KONKURS - FARNELL - AMAZON - XIAOMI - ELEKTRYCZNA HULAJNOGA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
fot. extra.farnell.com

 

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, rozpoczął 1 lipca swój letni konkurs, w ramach którego klienci mogą wygrać różne nagrody, a w tym vouchery na zakupy w Decathlon, czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 32 GB IPX20 oraz hulajnogę elektryczną firmy Xiaomi. Konkurs potrwa przez cały lipiec i jest dostępny dla klientów z 16 państw Europy.

Każdego tygodnia na stronach internetowych Farnella pojawi się nowy, prosty i szybki zestaw pytań, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje zdolności logicznego myślenia i umiejętności, mierząc się z czasem. Każda gra potrwa jedynie kilka minut, ale uczestnicy będą mogli brać w niej udział tak wiele razy, jak tylko zechcą, próbując uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wszystkie gry oraz tabela wyników będą publikowane pod adresem extra.farnell.com.

Ponadto dla klientów, którzy poszukują wyjątkowych okazji, Farnell przygotował także szereg specjalnych ofert promocyjnych, obejmujących produkty wiodących marek, a w tym i Raspberry Pi. Aby zdobyć kupony z kodami zniżkowymi należy wejść na stronę extra.farnell.com.

Wystartowanie nowego, letniego konkursu skomentowała Małgorzata Szemel, Senior Marketing Manager for Eastern Europe, Nordics, DACH and Export w firmie Farnell: „Farnell w każdym tygodniu realizuje 80000 zamówień w Europie, wysyłając je ze swoich magazynów w Wielkiej Brytanii i Belgii oraz tym samym dostarczając klientom potrzebne produkty już następnego dnia, dzięki czemu mają oni należyte wsparcie w trakcie swoich prac. Pomyśleliśmy, że dla odmiany, na okres tych letnich miesięcy, kiedy to wiele osób jest na wakacjach lub chce odpocząć, damy naszym klientom szansę do zabawy i zagrania w gry oraz możliwość wygrania świetnych nagród.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zorganizowanej przez firmę Farnell, letniej kampanii „Wave of Sales”, odwiedź stronę: extra.farnell.com.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl