Ekonomiczne zestawy do prototypowania rozwiązań IoT od firmy Cypress - ZESTAW DEWELOPERSKI - CYPRESS - PROTOTYPOWANIE - PROJEKTOWANIE IOT - PSOC 6 - CYPRESS SEMICONDUCTOR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekonomiczne zestawy do prototypowania rozwiązań IoT od firmy Cypress
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekonomiczne zestawy do prototypowania rozwiązań IoT od firmy Cypress

Ekonomiczne zestawy do prototypowania rozwiązań IoT od firmy Cypress
fot. Cypress PSoC 6 Wi-Fi-/BT

Firma RS Components (RS) dodaje do oferty 2 nowe zestawy do prototypowania PSoC® 6 od firmy Cypress Semiconductor Corp.: jednego do opracowywania rozwiązań IoT opartych o łączność Wi-Fi i Bluetooth, a drugiego do zastosowań IoT opartych o łączność BLE (Bluetooth Low Energy).

Te dwa zestawy to nie tylko zaawansowana łączność, ale też ekonomiczna platforma do opracowywania urządzeń, która umożliwia tworzenie konstrukcji opartych na mikrokontrolerze Cypress PSoC 6 o niezwykle niskim zużyciu energii i dwóch rdzeniach. Mikrokontroler PSoC 6 zawiera wbudowane zabezpieczenia, do 2 MB pamięci flash, 1 MB pamięci SRAM, procesor Arm® Cortex® M4 do wymagających zadań i procesor Cortex®-M0+ do zadań o niskim zużyciu energii — wszystkie te elementy znajdują się w jednym układzie.

Zestaw do prototypowania PSoC 6 Wi-Fi-/BT łączy mikrokontroler PSoC 6 z wiodącą w branży łącznością z wykorzystaniem wbudowanego modułu, który wyposażono w układ CYW4343W zapewniający łączność Wi-Fi w standardach 802.11b/g/n i dwa pasma Bluetooth 4.1. Programiści mogą używać różnych urządzeń peryferyjnych do projektowania i prototypowania rozwiązań IoT. Na uwagę zasługuje również technologia pojemnościowego wykrywania dotyku CapSense®, układ pamięci flash 512 MB Quad-SPI NOR, gniazdo na kartę MicroSD oraz interfejs Digilent Pmod™.

Zestaw do prototypowania PSoC 6 Wi-Fi-/BT

Druga wersja to zestaw do prototypowania PSoC 6 BLE, w którym wykorzystano moduł CYBLE-416045-02 EZ-BLE™ Creator (oparty o mikrokontroler PSoC 63). To urządzenie ma w pełni certyfikowany moduł Bluetooth 5.0 i oferuje programowalne, gotowe rozwiązania dla programistów, co umożliwia dodawanie funkcji łączności Bluetooth do konstrukcji IoT. Zestaw jest wyposażony w wolny od opłat licencyjnych stos protokołu BLE i zapewnia 36 styków GPIO przy wymiarach 14 × 18,5 × 2,00 mm.

Również w tym przypadku jest możliwe oddzielenie wbudowanego programatora i debuggera (KitProg2) od płytki docelowej. Dostępny jest także interfejs mikroBUS™, który pozwala na interakcję mikrokontrolera z dowolną płytką click board 500+ firmy MikroElektronika.

Oba zestawy są obecnie dostępne w RS w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl