Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek - FARNELL - APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA - GW INSTEK
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek

Farnell poszerza ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o urządzenia firmy GW Instek
fot. Farnell

Aparatura kontrolno-pomiarowa GW Instek teraz w ofercie Farnell 

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ponownie poszerzył swoją ofertę produktową wzdłuż i wszerz, dodając do niej aparaturę kontrolno-pomiarową firmy GW Instek. Nowe produkty, do których należą zasilacze programowalne, elektryczne testery bezpieczeństwa, źródła sygnałowe i analizatory mocy, cechują się świetną jakością przy niewygórowanej cenie.

Do kluczowych produktów firmy GW Instek, jakie Farnell wprowadzi na swoje magazyny należą:

  • APS-7050 – programowalne źródło napięcia i prądu przemiennego – pozwala na dostarczanie mocy 500 VA, napięcia do 310 VRMS, oraz 2,1 A prądu, przy częstotliwościach z zakresu od 45 Hz do 500 Hz. Jest wyposażone w interfejs sieciowy (LAN) i USB. Źródło APS-7050 idealnie nadaje się do generowania złożonych fal i przebiegów czasowych na potrzeby weryfikacji poprawności działania produktów elektronicznych w określonych, trudnych warunkach. Typowe aplikacje dla tej aparatury obejmują testowanie produktów w przemyśle oświetleniowym (LED) oraz badanie poboru mocy urządzeń w trybie uśpienia.
  • GPT-9603 – elektryczny tester bezpieczeństwa – jest używany do testowania odporności na napięcie stałe lub przemienne oraz badania rezystancji izolacji. Omawiany tester pozwala na pracę z sygnałami do 100 VA i stanowi niedrogi sposób na prowadzenie rutynowych testów zgodności sprzętu z różnymi normami IEC, EN, UL, CSA, GB, JIS i innymi regulacjami krajowymi. Jest wyposażony we wzmacniacz PWM by ograniczyć wpływ fluktuacji przemiennego napięcia wejściowego i zapewnić stabilne napięcie wyjściowe. Z punktu widzenia użytkownika stanowi intuicyjne narzędzie o prostym, przejrzystym panelu z dużym wyświetlaczem LCD i kolorowymi wskaźnikami LEDowymi.
  • MFG-2110 – generator funkcyjny o paśmie 10 MHz – to przykład aparatury należącej do rodziny MFG2000, która obejmuje zarówno podstawowe modele serii MFG-21XX, jak i zaawansowaną aparaturę serii MFG-22XX. Kanały wyjściowe modeli z serii MFG-21XX obejmują jeden generator 10-megahercowy i jeden generator impulsowy o paśmie 25 MHz. Wszystkie z tych urządzeń są wyposażone w 4,3-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT-LCD.

„Dodanie produktów marki GW Instek sprawia, że nasi klienci mają większy wybór i dostęp do bogatszej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej” - powiedział James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell. „Firma GW Instek cieszy się w branży reputacją producenta niezawodnych urządzeń wysokiej jakości, które nie tylko są łatwe w użytku, ale też są oferowane w niewygórowanych cenach. Przedstawione produkty mają niesamowicie konkurencyjne ceny i pozwalają producentom elektroniki na zmniejszenie kosztów testowania oraz wzrost produktywności.”

Produkty firmy GW Instek są teraz dostępne w firmie Farnell na terenie Europy, Bliskiego Wchodu i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej i w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl