Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach - ZŁĄCZA - GNIAZDA - WTYCZKI - FARNELL - ZŁĄCZA USB - ZŁĄCZA MOCY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach

Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach
fot. TE

Internetowe narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich złączy wiodących marek.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, uruchomił pierwszy internetowy przewodnik po złączach – narzędzie, zawierające kompleksowy zbiór informacji, obejmujący złącza ponad 30 różnych, najbardziej zaufanych marek w branży. Nowy przewodnik pozwoli inżynierom łatwo przeglądać i dobierać odpowiednie elementy łączeniowe z bogatego katalogu złączy oferowanych przez firmę Farnell, wyszukując je po zdjęciach lub po numerach katalogowych.

Internetowy przewodnik zawiera duże fotografie i rysunki, które w jasny sposób prezentują złącza i pozwalają podzielić je na kategorie, dostępne w ramach jednego portalu. W efekcie jest to bezcenne narzędzie dla inżynierów, którzy poszukują zamienników dla dotąd używanych, ale uszkodzonych komponentów, bez znajomości ich numerów katalogowych, potrzebnych zazwyczaj do identyfikacji konkretnego modelu. Dodatkowo, intuicyjny interfejs przewodnika prezentuje powiązane produkty i akcesoria, takie jak kable i przewody, zaciskarki oraz inne narzędzia lub elementy, pomocne podczas instalacji. To bardzo ważna funkcja, gdyż pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie należałoby spędzić na poszukiwaniu powiązanych produktów. W efekcie inżynierom jest znacznie łatwiej dobierać rozwiązania łączeniowe, które będą najlepiej pasować do ich projektów.

Kategorie produktów, ujęte w internetowym przewodniku na temat złączy, przygotowanym przez firmę Farnell, obejmują:

 • złącza do PCB,
 • szybkie układy wejść/wyjść,
 • złącza okrągłe,
 • bloki terminali i terminale,
 • gniazda i wtyczki,
 • złącza dla sygnałów radiowych i przewodów koncentrycznych,
 • złącza mocy,
 • produkty audio i wideo,
 • złącza USB,
 • produkty dla motoryzacji,
 • wysoce odporne i przemysłowe złącza,
 • złącza typu D-SUB,
 • złącza do czujników, światłowodów i modułowe (ethernetowe).

Wszystkie produkty, znajdujące się w omawianym przewodniku są oferowane wraz z kompletnym, unikalnym wsparciem ze strony firmy Farnell, a w tym z możliwością dostarczania całych rolek, lokalną pomocą techniczną przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, łatwym i bezpiecznym dokonywaniem zamówień online oraz wysyłką w dniu złożenia zamówienia.

Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach

„Tworząc internetowy przewodnik po złączach staraliśmy się naprawdę postawić klienta w centrum naszej uwagi i uwzględnić wyzwania, z jakimi mierzy się inżynier, by pomóc mu szybciej i łatwiej podejmować ważne decyzje zakupowe” – mówi Cliff Ortmeyer, Global Head of Technical Marketing w firmie Farnell. „Internetowy przewodnik ma przyjazny i intuicyjny dla użytkownika interfejs, który pozwala zapoznać się z naszym bogatym wyborem produktów i powiązanych z nimi grupami produktowymi. Dzięki niemu klienci jeszcze łatwiej mogą korzystać z niezrównanego poziomu wsparcia, jakie oferuje Farnell, począwszy od etapu prac koncepcyjnych nad projektem, a kończąc na produkcji na masową skalę.”

Nowy przewodnik internetowy firmy Farnell można znaleźć pod adresem: https://pl.farnell.com/connector-eguide.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl