Nowa seria złączy ISOBUS firmy Amphenol przeznaczonych do maszyn rolniczych - ZŁĄCZA - MASZYNY ROLNICZE - RS COMPONENTS - ZŁĄCZA OKRĄGŁE - ISOBUS - AMPHENOL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa seria złączy ISOBUS firmy Amphenol przeznaczonych do maszyn rolniczych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa seria złączy ISOBUS firmy Amphenol przeznaczonych do maszyn rolniczych

Nowa seria złączy ISOBUS firmy Amphenol przeznaczonych do maszyn rolniczych
fot. RS

Nowe złącza są zgodne z sieciami do szeregowego przesyłania danych w układach sterowania i komunikacji używanych w ciągnikach i innych maszynach. 

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego wielokanałowego dystrybutora, ogłosiła dostępność nowej serii okrągłych złączy ISOBUS firmy Amphenol, jednego z wiodących na świecie producentów podzespołów do zastosowań przemysłowych.

Najważniejszym obszarem zastosowań gniazd kablowych z serii ISOBUS są maszyny rolnicze i leśne, ponieważ złącza z tej serii są zgodne z normą ISO 11783-2. Norma ta określa warstwę fizyczną składającą się z poczwórnych, nieekranowanych przewodów typu skrętka używanych w sieciach do szeregowego przesyłania danych z prędkością 250 kb/s w układach sterowania i komunikacji pomiędzy ciągnikami rolniczymi i leśnymi oraz pomiędzy maszynami lub elementami osprzętu zamontowanymi w ciągniku, holowanymi lub samobieżnymi.

Kluczową cechą tej serii 9-stykowych okrągłych złączy kablowych są dwa styki zasilania w rozmiarze 8 przystosowane do przewodów o przekroju 6, 10 lub 16 mm2. Złącza kablowe z tej serii umożliwiają szybkie i pewne zamocowanie m.in. urządzeń do montażu polowego oraz zalewanych zespołów kablowych. Produkty oferują napięcie znamionowe 24 V oraz klasę ochrony IP67 i IP69K chroniącą przed przedostawaniem się wody i pyłu. Uzupełnieniem serii są nasadki chroniące przed pyłem dostępne w firmie RS.

Seria okrągłych złączy ISOBUS firmy Amphenol jest obecnie dostępna w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl