Kompletny wybór pamięci nieulotnych firmy Adesto w globalnej ofercie Premier Farnell - ADESTO - PAMIĘĆ NIEULOTNA - PROJEKTOWANIE IOT - NVM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kompletny wybór pamięci nieulotnych firmy Adesto w globalnej ofercie Premier Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompletny wybór pamięci nieulotnych firmy Adesto w globalnej ofercie Premier Farnell

Kompletny wybór pamięci nieulotnych firmy Adesto w globalnej ofercie Premier Farnell
fot. Adesto Technologies

Nowa umowa zapewnia klientom firmy Farnell element14 dostęp do produktów Adesto.

Adesto Technologies, wiodący dostawca innowacyjnych, specjalizowanych półprzewodników na potrzeby ery Internetu Rzeczy, oraz koncern Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, podpisały nową umowę dystrybucyjną. Na jej mocy klienci otrzymują dostęp do kompletnej oferty zaawansowanych, energooszczędnych pamięci nieulotnych (NVM) marki Adesto, przy jednoczesnym wsparciu świadczonym przez pracowników koncernu Premier Farnell.

Pamięci produkowane przez Adesto są zoptymalizowane pod kątem aplikacji IoT, projektowanych zarówno na rynek przemysłowy, konsumencki, medyczny, jak i na potrzeby zastosowań w telekomunikacji. W ofercie innowacyjnych pamięci tego producenta znajdują się m.in. układy DataFlash, przygotowane z myślą o aplikacjach rejestrowania danych, Fusion Flash, które dzięki niezmiernie małemu poborowi mocy świetnie sprawdzają się w urządzeniach zasilanych bateryjnie, EcoXiP do systemów wymagających podwyższonej wydajności oraz rodzina podzespołów Moneta, o najniższym w swojej klasie poborze mocy, przeznaczonych do aplikacji zasilanych energią pobieraną z otoczenia. Łącznie, oferta pamięci Adesto pozwala projektantom na swobodny wybór spośród różnorodnych rozwiązań energooszczędnego przechowywania danych.

„Jako Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, staramy się zapewniać naszym klientom dostęp do najnowszych, innowacyjnych podzespołów” – powiedział Simon Meadmore, global head of semiconductors w Premier Farnell i Farnell element14. „Dodając Adesto do naszej rosnącej listy dostawców reprezentowanych na całym Świecie, Premier Farnell zapewnia klientom tworzącym produkty na potrzeby Internetu Rzeczy, dostęp do szerokiego wyboru wysokiej jakości pamięci nieulotnych, przystosowanych do urządzeń o ultra-niskim poborze mocy. W ten sposób poszerza spektrum możliwości podejmowania decyzji projektowych, niezbędnych do wprowadzenia produktów na rynek.”

„Poprzez współpracę z firmą Premier Farnell, przyspieszymy popularyzację pamięci Adesto w nowopowstających produktach, poszerzając naszą obecność w Internecie oraz zwiększając nasz wpływ na światowy rynek” – powiedział Jim Monteverde, senior director of global distribution w Adesto. „Masowe podejście koncernu Premier Farnell oraz jego głębokie powiązania ze społecznością twórców i instytucjami akademickimi, czynią to wydarzenie unikalną okazją do zapewnienia stałego wzrostu naszej firmy.”

Premier Farnell jest częścią koncernu Avnet, z którym wcześniej w tym roku Adesto podpisało rozszerzoną umowę dystrybucyjną. Avnet aktualnie sprzedaje pamięci Adesto we wszystkich regionach Świata. Dzięki najnowszemu porozumieniu, Premier Farnell i Avnet mogą wspierać klientów wykorzystujących podzespoły Adesto, już na etapie prac koncepcyjnych, a także w trakcie procesu projektowania i w końcu podczas produkcji masowej.

Pamięci Adesto są dostępne poprzez sklepy Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl