Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - ROBERT ROSPĘDZIHOWSKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA

Premier Farnell mianuje Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w rejonie EMEA
fot. Robert Rospędzihowski

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, mianował Roberta Rospędzihowskiego na stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za sprzedaż w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, odpowiadającego bezpośrednio przed Prezesem koncernu Premier Farnell, Chrisem Breslinem. Robert Rospędzihowski kieruje sprzedażą Farnell element14, w całym rejonie EMEA, a jego nominacja została ogłoszona ze skutkiem natychmiastowym.

Robert Rospędzihowski pełnił rolę Regionalnego Dyrektora Sprzedaży od 2015 roku, odpowiadając za sprzedaż, działania marketingowe i e-commerce w Europie Wschodniej, krajach skandynawskich oraz na kluczowych rynkach międzynarodowych w Rosji, Turcji i Izraelu.

Robert Rospędzihowski ma ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży i dystrybucji oraz imponujące osiągnięcia w zarządzaniu strategiami sprzedaży w obu Amerykach, Chinach i Europie. Powrócił do koncernu Premier Farnell w 2015 roku, po opuszczeniu firmy Thomas Cook, w której kierował promocją. Wcześniej piastował liczne wysokie stanowiska zarządzające i pełnił funkcje kierownicze w firmach z branży elektroniki, takich jak Premier Farnell, Arrow Electronics, Future Electronics, a początkowo także ITT/STC Electronic Services.

Chris Breslin, prezes firmy Premier Farnell powiedział: „Dowodami na umiejętności naszej kadry kierowniczej w Europie są osiągnięcia, jakie uzyskaliśmy w ostatnich 12 miesiącach. Robert był jednym z twórców tego sukcesu, osiągając solidny, 2-cyfrowy wzrost sprzedaży w Europie Wschodniej w ubiegłym roku. Przyjmując nowe stanowisko, wnosi ze sobą do Zarządu bogate doświadczenie i pokaźną wiedzę na temat rynku elektroniki, które jestem przekonany, że pomogą firmie Farnell element14 rosnąć także i w kolejnym roku. Bardzo się cieszę, że mogę awansować Roberta na nowe stanowisko i powitać go w naszej Kadrze Zarządzającej najwyższego szczebla”.

Robert Rospędzihowski jest także przewodniczącym Związku Harcerstwa Polskiego poza granicami Kraju, który liczy ponad 8000 członków na całym Świecie, w tym w Australii, Argentynie, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii i krajach skandynawskich. Jest żonaty i ma czwórkę dzieci.

Premier Farnell działa jako Farnell element14 w rejonie EMEA, Newark element14 w Ameryce Północnej i jako element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl