Farnell element14 wprowadza produkty marki IDEC do swojej oferty komponentów przemysłowych - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - DYSTRYBUCJA - PRZEŁĄCZNIKI - APEM - FARNELL ELEMENT14 - IDEC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 wprowadza produkty marki IDEC do swojej oferty komponentów przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 wprowadza produkty marki IDEC do swojej oferty komponentów przemysłowych

Farnell element14 wprowadza produkty marki IDEC do swojej oferty komponentów przemysłowych
fot. Farnell element14

Nowa umowa pozwoli dostarczać klientom Farnell element14 ponad 900 różnych komponentów firmy IDEC

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, nawiązał współpracę z firmą IDEC, wiodącym producentem innowacyjnych produktów z branży automatyki przemysłowej i sterowania. W efekcie, bogata, europejska oferta podzespołów automatyki i sterowania w sklepie Farnell element14 ponownie się powiększyła.

W ramach nowej umowy, europejscy klienci Farnell element14 otrzymają dostęp do ponad 900 produktów marki IDEC, a wśród nich także do nowych 16- i 22-milimetrowych przełączników przemysłowych, systemów zatrzymania awaryjnego, przełączników bezpieczeństwa, sygnalizacyjnych kolumn świetlnych, oprzyrządowania panelowego oraz przekaźników, zasilaczy i skanerów laserowych.

Ian Mcstay, Apem i IDEC Sales a Distribution Manager powiedział: „Apem i Farnell element14 już od jakiegoś czasu z powodzeniem współpracują i odnoszą sukcesy. Bardzo cieszymy się, że teraz będziemy mogli wzbogacić ofertę sklepu Farnell element14 o produkty marki IDEC. Firma IDEC cieszy się wieloletnim uznaniem i reputacją dobrego producenta produktów wysokiej jakości, spełniających potrzeby różnorodnych aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej oraz systemów krytycznych pod względem bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że dodanie urządzeń marki IDEC do oferty sklepu Farnell element14 będzie kluczowe dla dalszego rozwoju obu naszych firm.”

Dave Beck, Head of Product management IP&E, Farnell element14 dodaje: „Jako Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wkładamy wiele starań, by zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego i adekwatnego wyboru komponentów, potrzebnych im do tworzenia własnych produktów. Wysokiej jakości urządzenia i podzespoły przemysłowe firmy IDEC stanowią wspaniałe rozszerzenie naszej oferty produktowej i spodziewamy się, że będą cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.”

W trakcie minionych 12 miesięcy, koncern Premier Farnell, spółka matczyna firmy Farnell element14, zainwestował znaczące kwoty w zaopatrzenie swoich magazynów oraz w rozwój oferty o produkty nowych dostawców. Dzięki temu poszerzył swoją ofertę wszerz i w głąb. IDEC to najnowsza firma, której produkty zostały dodane do portfolio Farnell element14.

Produkty firmy IDEC są dostępne w sklepie Farnell element14 w Europie.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl