Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - KLEIN TOOLS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku

Premier Farnell wprowadza produkty firmy Klein Tools dla swoich klientów w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku
fot. Klein Tools

Umowa na dystrybucję marki Klein Tools została rozszerzona po tym, jak produkty firmy zyskały dużą popularność w Ameryce Północnej.

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych ogłosił, że produkty marki Klein Tools będą od teraz dostępne w Europie za pośrednictwem sklepu Farnell element14 oraz w krajach Azji i Pacyfiku – poprzez serwis element14. Klein Tools to jeden z wiodących na Świecie producentów narzędzi ręcznych oraz aparatury testowej na potrzeby branż: elektrycznej, elektronicznej i telekomunikacyjnej. Premier Farnell już od pewnego czasu dystrybuuje produkty marki Klein Tools w Ameryce Północnej, dostarczając je klientom sklepu Newark element14.

Założona w 1857 roku przez Mathiasa Kleina, firma Klein Tools produkuje narzędzia od ponad 160 lat. Mathias rozpoczął swoją działalność z przekonaniem, że jest w stanie produkować najlepsze narzędzia, jakie da się wykonać i to zaangażowanie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie przez jego bezpośrednich potomków, którzy nadal są w posiadaniu firmy i nadzorują jej działania.

Klein Tools obecnie prowadzi produkcję w Ameryce Północnej i w Europie, a oferta narzędzi została znacząco poszerzona. W efekcie obejmuje wszystko, począwszy od szczypiec i nożyc, przez narzędzia do zdejmowania izolacji z przewodów, aparaturę testową, a kończąc na narzędziach i złączach do przewodów do transmisji danych, sygnałów audio oraz wideo. Dodatkowo w ofercie znajduje się rodzina rozwiązań na potrzeby przechowywania i przenoszenia narzędzi, obejmująca wszelkie produkty tego typu, od pasów narzędziowych po duże, przenośne skrzynie na narzędzia. Klein dostarcza praktycznie wszystkie popularne rodzaje narzędzi ręcznych, jakie wykorzystuje się w budownictwie, elektronice, górnictwie i w innych zastosowaniach ogólnoprzemysłowych, a dodatkowo w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej.

„Niezmiernie się cieszymy, że będziemy mogli oferować produkty marki Klein Tools naszym klientom z Europy oraz regionu Azji i Pacyfiku” – powiedział James McGregor, Head of Test and Tools w Premier Farnell i Farnell element14. „Produkty firmy Klein Tools są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach profesjonalnych użytkowników i są przygotowywane tak, by pozwalały wykonywać prace precyzyjnie, przy zachowaniu wysokiej jakości”.

Dodatkowe cechy, jakie uczyniły nazwę „Klein” sławną w branży narzędzi ręcznych obejmują wielofunkcyjność, która zapewnia wygodę, komfort i efektywność wykorzystania oraz wyjątkową wytrzymałość, jakość i żywotność.

Wraz z marką Klein Tools w ofercie Farnell element14 pojawia się ponad 100 nowych produktów, a wśród nich wkrętaki, szczypce, zaciskarki, narzędzia do zdejmowania izolacji z przewodów, cyfrowe multimetry i wiele więcej. Teraz wszystkie z nich będą dostępne do nabycia prosto z magazynów Farnell element14, z wysyłką w dniu zamówienia.

Premier Farnell działa pod marką Farnell element14 w Europie, jako Newark element14 w Ameryce Północnej oraz jako element14 w krajach Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl