FIBARO UBS 2 do zdalnego zarządzania instalacjami przewodowymi - INTELIGENTNY DOM - STEROWANIE INTELIGENTNYM BUDYNKIEM - SECUREX - FIBARO - SMART HOME - AMPLITUNER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności FIBARO UBS 2 do zdalnego zarządzania instalacjami przewodowymi
drukuj stronę
poleć znajomemu

FIBARO UBS 2 do zdalnego zarządzania instalacjami przewodowymi

FIBARO UBS 2 do zdalnego zarządzania instalacjami przewodowymi
fot. FIBARO UBS 2 do zdalnego zarządzania instalacjami przewodowymi

FIBARO ożywia starszą elektronikę i przewodowe rozwiązania. Nowe rozwiązanie kierowane jest również do miłośników elektroniki oraz kolekcjonerów urządzeń retro.

Na targach Securex FIBARO zapowiedziało wprowadzenie urządzenia, które pozwoli w łatwy sposób sterować przewodowymi systemami alarmowymi oraz pomiarowymi. Co więcej, produkt będzie w stanie ożywić starsze urządzenia elektroniczne – pozwoli na ich zdalne włączanie, wyłączanie oraz sterowanie.

23 kwietnia, na targach Securex, FIBARO ogłosiło premierę nowego produktu – UBS 2. Jest to rozwiązanie kierowane przede wszystkim do profesjonalnych instalatorów smart home. Głównym zadaniem UBS 2 jest ułatwianie zdalnego zarządzania przewodowymi instalacjami. W praktyce oznacza to, że użytkownik może np. sterować domowym alarmem, piecem lub odczytywać stan czujników wilgotności z poziomu telefonu.

Nowe rozwiązanie kierowane jest także do miłośników elektroniki oraz kolekcjonerów urządzeń retro. UBS 2 pozwala na zdalne sterowanie starszymi urządzeniami elektronicznymi – daje to możliwość ożywienia np. wiekowego amplitunera.

 – Pierwsza wersja UBS była rozwiązaniem dedykowanym głównie dla instalatorów, którzy wykorzystywali ten produkt do specjalistycznych rozwiązań. UBS 2 kierowany jest także dla fanów nowych technologii i majsterkowiczów, którzy chcieliby ożywić swoje retro urządzenia
i przenieść je do świata IoT. Łącząc nasze rozwiązanie ze starym amplitunerem możemy przenieść nasz ulubiony system audio do telefonu i nim w ten sposób zarządzać – mówi Krzysztof Banasiak, wiceprezes FIBARO. 

FIBARO UBS 2

UBS 2 jest w stanie sterować urządzeniami za pomocą dwóch wyjść bezpotencjałowych oraz odczytywać stan czujników binarnych (przekazujących informacje w trybie zero-jedynkowym) lub pracujących w trybie 0-10V. Sam produkt jest kompaktowy i w odróżnieniu od poprzednika posiada obudowę. Co więcej, umożliwia pomiar temperatury z 6 zewnętrznych czujników oraz posiada specjalne zabezpieczenia przed skutkami niewłaściwej instalacji.

Premiera UBS 2 przewidziana jest na trzeci kwartał 2018. Cena produktu będzie Zbliżona do poprzedniej wersji urządzenia.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl