Globalne porozumienie Premier Farnell z Nordic Semiconductor - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - NORDIC SEMICONDUCTOR - AVNET
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Globalne porozumienie Premier Farnell z Nordic Semiconductor
drukuj stronę
poleć znajomemu

Globalne porozumienie Premier Farnell z Nordic Semiconductor

Globalne porozumienie Premier Farnell z Nordic Semiconductor
fot. Farnell element14

Farnell element14 od teraz magazynuje kluczowe grupy podzespołów bezprzewodowych firmy Nordic Semiconductor. 

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ogłasza dodanie produktów marki Nordic Semiconductor do swojej bogatej oferty. Rozszerzając swoją rosnącą listę dostawców z całego Świata, klienci Farnell element14 będą mieli dostęp do wiodącej na rynku marki, specjalizującej się w produkcji światowej klasy podzespołów bezprzewodowych.

Biorąc pod uwagę przyszłość elektroniki, w której coraz częściej dominują rozwiązania przenośne i bezprzewodowe oraz niezaspokajalne zapotrzebowanie użytkowników na coraz większą swobodę i wygodę użytkowania urządzeń, Nordic Semiconductor będzie odgrywać kluczową rolę w tworzeniu  przyszłości. Stanie się tak za sprawą dostarczania układów bezprzewodowych o ultra niskim poborze mocy (ULP – Ultra-Low Power), które będą mogły przez długi czas pracować nawet przy małym źródle zasilania.

 – Premier Farnell to dystrybutor o dobrej renomie, który koncentruje się na wsparciu projektantów. Pasuje to do wymagań firmy Nordic Semiconductor, która chce by jej układy Bluetooth 5 i inne energooszczędne rozwiązania łączności bezprzewodowej stały się dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców. Dzięki nowemu partnerstwu, serie wieloprotokołowych układów SoC nRF51 i nRF52 oraz stosy protokołów i narzędzia deweloperskie są teraz jeszcze łatwiej dostępne dla inżynierów tworzących bezprzewodowe rozwiązania, począwszy od zabawek, przez jednorazowe produkty medyczne i niedrogie urządzenia noszone, a kończąc na najbardziej zaawansowanych systemach wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, sieciach o topologii kraty oraz rozwiązaniach Internetu Rzeczy – powiedział Geir Langeland, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Nordic Semiconductor.

 – Jako Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, staramy się dostarczyć naszym klientom wyjątkową ofertę wiodących produktów, wraz z wysokiej klasy wsparciem, dostępnym w trakcie ich prac nad nowymi urządzeniami, wprowadzanymi na rynek. Podzespoły firmy Nordic Semiconductor są bezkonkurencyjne i cechują się najlepszymi w swojej klasie parametrami radiowymi. Jednocześnie zachowują cenę, która umożliwia na stosownie ich nawet w najbardziej wrażliwych na koszt aplikacjach konsumenckich, takich jak sensory wykorzystywane w sporcie i fitnessie, kontrolery do gier, telewizja cyfrowa i satelitarna oraz w wielu innych. Biorąc pod uwagę to, jak Internet Rzeczy otwiera dostęp do projektowania elektroniki dla wielu osób oraz jak na rynku pojawiają się zupełnie nowe startupy, oferujące rewolucyjne rozwiązania, Nordic Semiconductor jest bardzo ważnym rozwinięciem naszej oferty – powiedział Simon Meadmore, Global Head of Semiconductors w Premier Farnell i Farnell element14.

Premier Farnell jest częścią koncernu Avnet, a nowe porozumienie zostało zbudowane w oparciu o silną współpracę, jaką Avnet prowadzi z Nordic Semiconductor od 2001 roku. Dzięki nowemu porozumieniu, Premier Farnell i Avnet są teraz w stanie wspierać klientów korzystających z układów Nordic Semiconductor, począwszy od etapów koncepcyjnych, przez projektowanie, a kończąc na produkcji masowej.

Premier Farnell jest autoryzowanym dystrybutorem Nordic Semiconductor i przechowuje w swoich magazynach kluczowe produkty tej marki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl