Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC - KALIBRATORY PRZEMYSŁOWE - KALIBRATOR CIŚNIENIA - DPCTRACK2
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC

Fluke wprowadza na rynek nowy automatyczny kalibrator ciśnienia, model Fluke-729 300 FC
fot. Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC

Kalibracja ciśnienia może być czasochłonna. Nowy automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC został zaprojektowany z myślą o technikach obsługujących procesy, w celu uproszczenia kalibracji ciśnienia oraz zapewnienia szybszych i bardziej dokładnych wyników testów. Urządzenie eliminuje większość kłopotów zwykle związanych z kalibracją ciśnienia - proces kalibracji ciśnienia jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, dzięki czemu pozwala szybko wykrywać nieszczelności. Przyrząd ten w ostatnich tygodniach uhonorowany został w USA tytułem Produktu Roku w konkursie Control Engineering 2018/Engineers' Choice Awards. Z okazji premiery w Polsce sprzedawany będzie w zestawach z oprogramowaniem DPCTrack2, w cenie pozwalającej na oszczędność ponad 20 proc. (w stosunku do ceny obu tych produktów).

Nowe urządzenie dedykowane jest zastosowaniom w przemyśle przetwórczym, przede wszystkim technikom oprzyrządowania, elektrykom oraz specjalistom ds. kalibracji ciśnienia.

Automatyczny kalibrator ciśnienia Fluke-729 300 FC to technologiczny krok do przodu w stosunku do popularnych kalibratorów ciśnienia serii 718 i 719. Uwzględnione w nim zostało szereg praktycznych postulatów zgłaszanych przez użytkowników.

Fluke-729 300 FC upraszcza proces kalibracji, automatycznie generując precyzyjne ciśnienia testowe, poprawiając integralność kalibracji poprzez kompensację wycieków i automatycznie dokumentując proces kalibracji ciśnienia, aby pomóc spełnić wymagania zgodności i wymogi prawne. Eliminuje kłopoty zwykle związane z kalibracją ciśnienia. Szablony testów, brak pomp ręcznych i ręcznych regulacji, automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja, zintegrowana komunikacja HART i automatyczna dokumentacja kalibracji sprawia, że kalibracja ciśnienia jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek. 

DPCTrack2 to najlepsze w klasie oprogramowanie do zarządzania kalibracją. Fluke-729 300 FC w połączeniu z tym oprogramowaniem to świetny zestaw do kalibracji przyrządów zarówno “pod dachem”, jak i w terenie.

Fluke-729 300 FC

Przykładowe cechy Fluke-729 300 FC:

  • Automatyczne generowanie i kontrola ciśnienia dla wielu testów do 300 psi, (20 barów, 2 MPa),
  • Łatwa dokumentacja kalibracji za pomocą zdefiniowanych szablonów dla nadajników i przełączników. Użytkownik wprowadza początkowe i końcowe ciśnienia próbne i liczbę punktów testowych, a kalibrator dokumentuje zastosowane ciśnienie, zmierzone mA i błąd procentowy dla każdego punktu testowego,
  • Pomiar sygnałów mA na wyjściach nadajnika oraz pozyskiwania i symulacji sygnałów mA do testowania I / Ps i innych urządzeń pętlowych mA. Zawiera zasilacz pętli 24 V do testowania i zasilania nadajników w niezależnych testach odłączonych od systemu sterowania,
  • Automatyczne generowanie ciśnienia i regulacja dla kalibracji ciśnienia,
  • Eliminuje ręczne pompowanie i regulację ciśnienia,
  • Wbudowane szablony testów dla przetworników ciśnienia i przełączników ułatwiają udokumentowaną kalibrację,
  • Komunikacja HART dla podstawowych ustawień i regulacji HART,
  • Przenośny rozmiar podręczny, urządzenie świetnie sprawdza się także w terenie.

Zapraszamy na www.fluke.pl i na www.fluke.com/729

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl