Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym przez Bluetooth - TERMOSTAT - BLUETOOTH - OGRZEWANIE - DANFOSS - GRZEJNIKI - APLIKACJA MOBILNA - STEROWANIE OGRZEWANIEM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym przez Bluetooth
drukuj stronę
poleć znajomemu

Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym przez Bluetooth

Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym przez Bluetooth
fot. Danfoss Eco™

Danfoss przedstawia nowy elektroniczny termostat Danfoss Eco™, który umożliwia sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym za pomocą technologii Bluetooth™. Rozwiązanie dedykowane jest do mieszkań i małych domów.

Najprostszym sposobem na oszczędzanie energii w domu jest przykręcenie ogrzewania, kiedy go nie potrzebujemy. Czas spędzany poza domem czy sen to idealna okazja, by redukować wydatki na ogrzewanie. Stosując inteligentny system kontroli ogrzewania, możemy zaoszczędzić nawet do 30% energii. 

Proste sterowanie przez Bluetooth termostatem dzięki aplikacji

Danfoss Eco™ to nowy termostat elektroniczny, który umożliwia sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym za pomocą technologii Bluetooth™ podczas przebywania w domu. Wraz z aplikacją mobilną dostępną bezpłatnie na iOS i Androida pozwala na zdalne regulowanie temperaturą w domu. Wystarczy pobrać aplikację Danfoss Eco™ App, włączyć Bluetooth i zaprogramować osobno każdy z termostatów. Podczas łączenia smartfona z termostatem pojawi się czerwone podświetlenie informujące o nawiązanym połączeniu. 

Aplikacja jest łatwa w obsłudze. Można utworzyć harmonogramy dzienne i tygodniowe oraz predefiniowane tryby „w domu”, „poza domem”, „sen” i „wakacje”. To właśnie dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do regulacji możliwe jest zaoszczędzenie do 30% energii. Dodatkową funkcją wpływającą na oszczędność energii jest funkcja otwartego okna. Dzięki niej termostat wyłącza się w momencie wykrycia znaczącego spadku temperatury, takiego jak podczas wietrzenia pokoju. W celu zmiany ustawień można korzystać z aplikacji lub regulować temperaturę bezpośrednio na grzejniku przekręcając termostat. 

Łatwa i szybka instalacja

Danfoss Eco™ jest łatwe w obsłudze, instalacja i programowanie są bardzo proste. Wystarczy zdemontować poprzedni termostat i przykręcić Danfoss Eco™ na zaworze. Termostat Danfoss Eco™ jest kompatybilny z 90% zaworów grzejnikowych.

Najważniejsze cechy termostatu Danfoss Eco™:

  • Do 30% oszczędności energii (dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do regulacji ogrzewania).
  • Możliwość regulacji ogrzewania będąc w domu – ogrzewanie dostosowane do rytmu dnia: w domu, poza nim, podczas snu dzięki wstępnie zdefiniowanym programom ogrzewania oraz możliwości ustawienia indywidualnego harmonogramu ogrzewania.
  • Prosta regulacja każdego grzejnika przez aplikację na smartfonie dzięki technologii Bluetooth.
  • Zasięg Bluetooth do 10 metrów.
  • Łatwa i szybka instalacja.
  • Niski poziom hałasu < 30dB.
  • Zintegrowany wyświetlacz z opcją obrotu o 180°, który ułatwia odczyt temperatury pod dowolnym kątem. W przypadku manualnej regulacji termostatu Danfoss Eco™ do ustawienia żądanej temperatury można użyć pokrętła.
  • Dane użytkowników, takie jak temperatura lub ustawienia, są przechowywane wyłącznie w termostacie i tylko użytkownik ma do nich dostęp.

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl