Farnell element14 magazynuje już ponad 2500 modeli zestawów deweloperskich i akcesoriów do systemów wbudowanych, dostępnych z wysyłką tego samego dnia - RASPBERRY PI - FARNELL ELEMENT14 - ZESTAW DEWELOPERSKI - PŁYTKA PROJEKTOWA - CYPRESS - EMBEDDED WORLD - XILINX - PROJEKTOWANIE IOT - PSOC 6 - APLIKACJE IOT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 magazynuje już ponad 2500 modeli zestawów deweloperskich i akcesoriów do systemów wbudowanych, dostępnych z wysyłką tego samego dnia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 magazynuje już ponad 2500 modeli zestawów deweloperskich i akcesoriów do systemów wbudowanych, dostępnych z wysyłką tego samego dnia

Farnell element14 magazynuje już ponad 2500 modeli zestawów deweloperskich i akcesoriów do systemów wbudowanych, dostępnych z wysyłką tego samego dnia
fot. Raspberry Pi IoT Learner Kit

Farnell element14 prezentuje najnowsze komponenty do systemów wbudowanych, ułatwiające naukę, wdrażanie innowacji oraz wprowadzanie produktów na rynek.

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, stawia sobie za cel dostarczanie najnowszych rozwiązań do systemów wbudowanych. Przechowuje w swoich magazynach szeroki wybór produktów, pochodzących od wiodących dostawców, takich jak Cypress, Xilinx i NXP, a ponadto ma unikalny wybór zestawów opracowanych w ramach swojej własnej marki technologicznej, element14.

Dzięki ponad 2500 rodzajom zestawów deweloperskim i akcesoriów, przechowywanych w magazynach, klienci mają dostęp do elementów i całych zestawów, a w tym płytek rozszerzeń i modułów deweloperskich, komputerów jednopłytkowych oraz akcesoriów takich jak adaptery, przejściówki, obudowy na płytki i całe urządzenia, zestawy czujników – a wszystko to z wysyłką do klienta w dniu zamówienia. Farnell element14 współpracuje także z partnerami, by oferować klientom wyjątkowe zestawy deweloperskie, pomagające w rozpoczęciu prac z nowymi technologiami, skracające czas projektowania oraz przyspieszające wdrożenie produktów na rynek.

Do najciekawszych rozwiązań dla systemów wbudowanych, zdaniem pracowników firmy Farnell element14 należą:

  • Cypress PSoC 6 BLE Pioneer Kit: Idealny sposób dla inżynierów, na rozpoczęcie prac nad projektami IoT następnej generacji, przy użyciu nowego mikrokontrolera PSoC 6, który został zbudowany z myślą o Internecie Rzeczy. Układ PSoC 6 rewolucjonizuje Internet Rzeczy, gdyż eliminuje dotychczasowy dylemat pomiędzy wysoką wydajnością a małym poborem mocy, z jakim projektanci spotykali się w trakcie rozwoju urządzeń IoT. Mikrokontroler PSoC 6 ma obie te zalety, a do tego cechuje się zabezpieczeniami, jakich wymagają urządzenia IoT kolejnej generacji. A wszystko to w ramach słynnej, programowalnej architektury PSoC.
  • W pełni programowalne układy firmy Xilinx®: Firma Xilinx oferuje w pełni programowalne układy, które umożliwiają bardzo elastyczne tworzenie projektów. Taki układ można traktować jak pustą kartkę papieru, łatwą do szybkiej konfiguracji za pomocą zaawansowanych narzędzi i bibliotek, co pozwala uzyskać produkt pracujący dokładnie tak, jak potrzeba, tym samym zapewniając szybsze wkroczenie na rynek. Poprzez integrację wielu różnych funkcji w pojedynczym komponencie, maleje liczba potrzebnych komponentów, co przynosi oszczędności zarówno w ich zakupie, jak i podczas montażu.
  • Raspberry Pi IoT Learner Kit: Zestaw ten został opracowany we współpracy z firmą IBM i stanowi kompletne rozwiązanie, przygotowane na potrzeby nauki przez różnego rodzaju twórców, inżynierów zajmujących się sprzętem lub oprogramowaniem oraz studentów, poszukujących sposobu na rozpoczęcie prac nad rozwiązaniami IoT. Sercem zestawu jest Raspberry Pi 3 wraz z płytką rozszerzeń Raspberry PI Sense Hat. Ponadto zestaw może współpracować z kursem IBM Coursera pt.: „A Developer’s Guide to Internet of Things (IoT)” („Przewodnik Projektanta po Internecie Rzeczy”). Pozwala on na naukę umiejętności potrzebnych do rozwijania projektów IoT, tworzenia ich i przeistaczania innowacyjnych pomysłów w komercyjne aplikacje.

Farnell element14 wraz z firmą Avnet Silica będą obecni na targach Embedded World 2018, w dniach od 27 lutego do 1 marca. Odwiedzający stoisko firm Farnell element14 i Avnet Silica będą mogli przetestować Raspberry Pi IoT Learner Kit i zapoznać się z wprowadzanym niedługo do produkcji zestawem element14 Development Kit dla układów Texas Instruments SimpleLink™ Sub-1 GHz Sensor to Cloud Linux® Gateway.

  • Zestaw element14 Development Kit dla układów TI SimpleLink™ Sub-1 GHz sensor to Cloud Linux® Gateway: Jest to unikalny produkt, dostępny tylko w ramach oferty Farnell element14, który stanowi kompletne narzędzie do tworzenia sieci czujnikowych, pracujących na częstotliwości poniżej 1 GHz, w oparciu o bramkę IoT i łączność w chmurze. Zestaw element14 SimpleLink™ Sub-1 GHz Sensor to Cloud Linux Industrial Gateway pozwala projektantom na szybsze dotarcie ze swoimi produktami na rynek dzięki temu, że stanowi gotowe, kompletne rozwiązanie, umożliwiające łatwą łączność z chmurą na potrzeby wysyłania i odbierania danych z czujników na dużą odległość, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej niezawodności łącza. Zestaw zawiera wszystkie komponenty, potrzebne do stworzenia pełnej sieci czujnikowej, wliczając w to bramkę opartą o BeagleBone Black i płytkę rozszerzeń BeagleBone Wireless Connectivity Cape oraz podzestaw LaunchPad, bazujący na dwupasmowym mikrokontrolerze bezprzewodowym CC1350 z rodziny TI SimpleLink, pracujący jako koprocesor MAC.

Simon Meadmore, Global Head of Semiconductors and SBC at Premier Farnell, Farnell element14 powiedział: „Jako Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom wsparcia, jakiego potrzebują, by szybko wprowadzać swoje rozwiązania na rynek. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest oferowanie im dostępu do najnowszych zestawów i podzespołów do systemów wbudowanych, przechowywanych na naszych magazynach i gotowych do wysyłki jeszcze w dniu zamówienia. Wspieramy inżynierów, niezależnie od tego, na jakim etapie swojej podróży się znajdują. Zarówno, gdy się uczą, opracowują innowacyjne rozwiązania, optymalizują je, jak i gdy wprowadzają swoje produkty na rynek.”

Aby zapoznać się z bogatą ofertą zestawów deweloperskich i akcesoriów do systemów wbudowanych, dostępną w ramach koncernu Premier Farnell, prosimy zajrzeć na strony Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

Aby zobaczyć na żywo prezentację zestawów Raspberry Pi IoT Learner Kit i elemment14 Development Kit dla TI SimpleLink™, zapraszamy do odwiedzenia stoiska Farnell element14 i Avnet Silica, zlokalizowanego w Hali 1, pod numerem 1-370, na tegorocznych targach Embedded World w Norymberdze.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl