RS Components rozszerza ofertę złączy i kabli marki RS Pro - ZŁĄCZA - ZAMIENNIKI - RS PRO - ZŁĄCZA M12 - ZŁĄCZA M8
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components rozszerza ofertę złączy i kabli marki RS Pro
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components rozszerza ofertę złączy i kabli marki RS Pro

RS Components rozszerza ofertę złączy i kabli marki RS Pro

Nowe złącza i kable z gamy RS Pro mogą być stosowane jako zamienniki kluczowych części w aplikacjach przemysłowych, medycznych i konsumenckich

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów, znacząco powiększyła gamę profesjonalnych, przystępnych cenowo produktów marki RS Pro, dodając do nich nowe złącza. Zaprojektowane jako bezpośrednie zamienniki droższych, popularnych produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży, nowe produkty RS Pro nadają się do różnorodnych zastosowań w elektronice ogólnego przeznaczenia, przemyśle, przyrządach, produktach z branży konsumenckiej i medycznej. Są także odpowiednie do stosowania w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Nowa gama produktów RS Pro obejmuje wodoodporne złącza klasy IP68 w wytrzymałych, plastikowych obudowach, w opcjach do połączeń kablowych i montażu panelowego (wycięcia 13, 17 i 21 mm). Nowością są także zmywalne złącza M8 i M12 o szczelności klasy IP69K, idealne do branży spożywczej i napojów. Są to złącza w plastikowej obudowie, z nakrętkami łączącymi ze stali nierdzewnej, i zapewniają odporność na środki chemiczne i olej.

Ofertę uzupełniają bezhalogenowe przewody połączeniowe, które stanowią nowy produkt w dotychczasowej gamie tego typu przewodów i nadają się do stosowania zarówno w biurach, jak i środowiskach przemysłowych. Kolejnym nowym produktem w ofercie są białe złącza zasilające DC, idealne do wielu zastosowań medycznych i konsumenckich. Dostępne w rozmiarach 2,1 oraz 2,5 mm złącza 12 V/5 A są dostępne w opcjach z końcówkami lutowniczymi lub do montażu na płytce drukowanej. W ofercie przewidziano także męskie i żeńskie zaciskowe listwy wtykowe PCB z aprobatą UL i VDE, w wersjach o różnorodnym rozstawie styków.

Nowe złącza i kable RS Pro są obecnie dostępne w RS w krajach EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl