Inteligentne ogrzewanie Danfoss Link w ofercie Innogy Polska - RWE INNOGY - DANFOSS LINK - TERMOSTATY - SMART HOME - INTELIGENTNE OGRZEWANIE - SMART HEATING
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Inteligentne ogrzewanie Danfoss Link w ofercie Innogy Polska
drukuj stronę
poleć znajomemu

Inteligentne ogrzewanie Danfoss Link w ofercie Innogy Polska

Inteligentne ogrzewanie Danfoss Link w ofercie Innogy Polska
fot. Danfoss Link

Od 1 grudnia Klienci indywidualni innogy będą mogli skorzystać z oferty najmu inteligentnych termostatów na grzejniki: Danfoss Eco™ oraz Danfoss Link™ Connect. Inteligentne Ogrzewanie pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 30% dzięki jej efektywnemu wykorzystaniu. Koszt najmu Inteligentnego Ogrzewania zaczyna się już od 4,90 zł miesięcznie. Inteligentne Ogrzewanie – rozwiązanie z zakresu smart home, jest pierwszym wspólnie realizowanym przez obie firmy projektem.

  W listopadzie innogy Polska nawiązała współpracę z Danfoss Poland, będącą jedną z czołowych firm oferujących m.in. rozwiązania z zakresu ogrzewania. Celem współpracy jest stworzenie wspólnych rozwiązań, które pomogą w bardziej efektywnym zarządzaniu energią. Pierwszym etapem współpracy jest oferta „Inteligentne Ogrzewanie”, dedykowana Klientom indywidualnym.

  Od 1 grudnia do portfolio innogy trafią nowe produkty: elektroniczne termostaty grzejnikowe Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Eco oraz system inteligentnego sterowania ogrzewaniem Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link, składający się z centrali sterującej i inteligentnych termostatów grzejnikowych. Rozwiązania te pozwalają na efektywne wykorzystywanie energii przez gospodarstwa domowe w sezonie jesienno-zimowym i zapewniają do 30% jej oszczędności. Co więcej, dzięki dostępnej aplikacji Danfoss Link™ na smartfony i tablety, można zdalnie regulować temperaturę w domu według indywidualnych potrzeb.

  Bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z Danfoss Poland nasza firma rozszerzyła ofertę produktową o rozwiązania z zakresu Smart Heating. Zarówno dla nas, jak i dla naszego Partnera jedną z najważniejszych wartości jest propagowanie efektywnego wykorzystania energii i rozwijanie technologii związanej z inteligentnym domem, biurem czy budynkiem. Oferta dla Klientów indywidualnych to dopiero początek naszej współpracy i już pracujemy nad rozwiązaniami dla Klientów biznesowych. Nasze produkty w zakresie efektywnego wykorzystania energii w połączeniu z technologiami oferowanymi przez Danfoss pozwolą na zbudowanie kompleksowych rozwiązań do zarządzania budynkami i automatyką przemysłową – mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu innogy Polska S.A.

  Cieszymy się, że Klienci innogy będą mieli możliwość uzyskania dodatkowych oszczędności jeszcze w tym sezonie grzewczym. Inteligentne Ogrzewanie zapewnia nie tylko wysoki komfort cieplny, ale również istotne oszczędności energii. Wystarczy obniżyć temperaturę o 1 st. C, aby zaoszczędzić około 6% energii, a tym samym obniżyć rachunki. Co więcej, dzięki rozwiązaniom Danfoss Smart Heating, Klienci mogą podążać za najnowszymi trendami w digitalizacji i zarządzać ogrzewaniem przez smartfon – mówi Adam Jędrzejczak, Prezes Danfoss Poland.

  Oferta Inteligentne Ogrzewanie, umożliwiająca najem termostatów grzejnikowych, dostępna będzie dla Klientów innogy Polska od 1 grudnia. Koszt wynajmu głowic termostatycznych uzależniony jest od długości podpisania umowy wybranego rozwiązania i liczby wynajmowanych głowic. W przypadku Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Eco cena najmu waha się od 4,90 zł do 8,90 zł za miesiąc. Wynajem zestawu Inteligentne Ogrzewanie Danfoss Link to koszt 46,90 zł miesięcznie.

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Danfoss Poland Sp. z o.o.
  ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
  tel.  022 7550700
  fax.  022 7550701
  www.danfoss.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl