Rozwój sieci dystrybucji oprogramowania zenon w Azji - DYSTRYBUCJA - ZENON - COPA-DATA - LINX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozwój sieci dystrybucji oprogramowania zenon w Azji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozwój sieci dystrybucji oprogramowania zenon w Azji

Rozwój sieci dystrybucji oprogramowania zenon w Azji
fot. Kei Murakami, dyrektor generalny firmy LINX (z lewej) i Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży firmy COPA-DATA, oficjalnie inaugurują współpracę poprzez uścisk dłoni w siedzibie COPA-DATA w Salzburgu.

COPA-DATA ma nowego dystrybutora w Japonii

Przedsiębiorstwo badawczo-rozwojowe LINX z siedzibą w Jokohamie zostało nowym japońskim dystrybutorem oprogramowania zenon stworzonego przez firmę COPA-DATA. Firma założona w 1990 r. specjalizuje się w dystrybucji najnowocześniejszej automatyki na terenie Japonii. Podczas dystrybucji oprogramowania zenon firma LINX wykorzysta swoją szeroką i ugruntowaną sieć sprzedaży i partnerów.

„Cieszymy się, że możemy wejść na japoński rynek za pośrednictwem naszego nowego dystrybutora, firmy LINX. Nasze rozwiązania oparte na oprogramowaniu zenon są idealnie dostosowane do potrzeb kraju najnowszych technologii, jakim jest Japonia. Wierzymy, że jest to rynek z ogromnym potencjałem i zamierzamy udzielić ekspertom z firmy LINX najlepszego wsparcia sprzedażowego i technicznego” – powiedział Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży w COPA-DATA. Wybrani inżynierowie firmy LINX już brali udział w szkoleniach z zakresu oprogramowania zenon, dzięki czemu mogą natychmiast przekazywać zdobytą wiedzę klientom i partnerom. Ponadto, nasz partner będący uznanym integratorem systemów w Japonii wdrożył już pierwsze projekty zenon.

Doświadczenie, sieć dystrybucji, wykwalifikowani specjaliści

Jako dystrybutor oprogramowania zenon, firma LINX będzie w przyszłości jako jedyna zajmować się jego sprzedażą i dystrybucją na terenie Japonii. LINX ma wieloletnie doświadczenie jako dystrybutor podzespołów automatyki i systemów wizualizacji, kontroli i sterowania. Oprócz siedziby w Jokohamie, firma posiada trzy biura sprzedaży w Japonii. Co miesiąc organizowane są szkolenia techniczne, zapewniające szybkie przekazywanie wiedzy firmom partnerskim prowadzącym projekty. Na corocznym wydarzeniu LINX Days ponad 1000 uczestników z firm partnerskich i handlowych poznaje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Razem w firmą LINX, międzynarodowa sieć sprzedaży COPA-DATA obejmuje teraz 17 dystrybutorów na całym świecie. Dzięki ich wysiłkom, a także dzięki pracy 11 spółek COPA-DATA, oprogramowanie tej firmy jest sprzedawane w ponad 60 krajach. Sieć sprzedaży jest również wspierana przez ponad 200 firm partnerskich należących do społeczności partnerów COPA-DATA.

Kei Murakami, dyrektor generalny firmy LINX podpisuje umowę o dystrybucji oprogramowania zenon w Japonii. Obok Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży firmy COPA-DATA.

Kei Murakami, dyrektor generalny firmy LINX podpisuje umowę o dystrybucji oprogramowania zenon w Japonii. Obok Stefan Reuther, dyrektor ds. sprzedaży firmy COPA-DATA.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
www.copadata.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl