Napęd do bramy - Utrzymanie ruchu
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Napęd do bramy

Brak awataru
Karolina Mak

Jakie bramy do garażu będą najbezpieczniejsze i możliwie jak najbardziej trwałe?
Nie wiemy co kupić za bardzo, a jak przeglądamy strony oferujące  bramy garażowe   to to jest taki wybór duży, że można oczopląsów dostać i dalej człowiek nic nie wie. Przypadła mi do gustu oferta firmy Nice https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe mają duży wybór i  czytałem że jakość na najwyższym poziomie. Co radzicie ?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Maciej Wujkowski

Ja byłem dawniej monterem. Miałem dużo klientów z rekomendacji wcześniejszych zadowolonych. Gdy ktoś do mnie dzwonił i pytał o polecenie jakiejś marki zwykle polecałem trochę mniej popularną BFT. Inne też montowałem i generalnie w tym przypadku obowiązuje zasada, że klient nie powinien oszczędzać bo zapłaci szybko po  raz drugi.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Daniel Wilk

Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże.Zwykle na jednym terenie działa kilka firm ochroniarskich. Mają one zwyczaj wywieszania na ogrodzeniach monitorowanych domów tabliczek informacyjnych ze swoimi danymi (co jest też pewnym ostrzeżeniem dla złodzieja). Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten https://cienkusz.com.pl/lustra-na-zmowienie-warszawa  Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?

Ostatnio edytowane 25.05.2022 przez Daniel Wilk. Powód: zmina treści
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl