Unicykl inMotion - elektryczny, stabilizowany żyroskopowo, lekki pojazd - Pojazdy elektryczne (EV)
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Pojazdy elektryczne (EV) Unicykl inMotion - elektryczny, stabilizowany żyroskopowo, lekki pojazd
REKLAMA
REKLAMA

Unicykl inMotion - elektryczny, stabilizowany żyroskopowo, lekki pojazd

Brak awataru
Rafał Markiewicz

Czy już mieliście do czynienia z unicyklami elektrycznymi? 

Kiedy kilka lat temu Dean Kamen prezentował swój Segway, okrzyknięto je najlepszym rozwiązaniem transportowym od czasu wynalezienia koła. Niestety pomysł ten nie zrewolucjonizował transportu publicznego m.in. ze względu na jego wielkość i ciężar oraz cenę, stając się niedostępnym dla większości zainteresowanych.

Unicykl InMotion V3 jest odpowiedzią na niedoskonałości tego amerykańskiego projektu. Zatłoczone ulice miast i ekologia skłaniają nas coraz częściej do korzystania z alternatywnych metod transportu jakimi są np. rowery. Wiąże się to jednak z szeregiem problemów „logistycznych” m.in. z koniecznością ich „parkowania” przed wejściem do budynków. Nasz unicykl ma zwartą budowę i jest lekki (ok. 13 kg). Można z nim wejść do tramwaju lub autobusu, na uczelnię, do szkoły, restauracji czy centrum handlowego. Dzięki unikalnej konstrukcji z teleskopowo wysuwanym uchwytem i składanymi podestami na nogi przemieszczanie się w miejscach, gdzie jazda jest niemożliwa nie stanowi najmniejszego problemu.

Akumulator składający się z kilkudziesięciu ogniw marki Sony zapewnia zasięg ok. 20 km. Pełne ładowanie zajmuje ok. 1,5 godziny. Przy dzisiejszych cenach energii elektrycznej jesteśmy w stanie przejechać do 20 km za jedyne 0,46 zł czyli kilkukrotnie taniej niż koszt biletu komunikacji miejskiej. Maksymalna prędkość ze względów bezpieczeństwa została elektronicznie ograniczona do 18 km/godz.

Pojazd ten posiada podwójne koła o średnicy 35 cm, które znacząco ułatwiają naukę jazdy nie ograniczając w żaden sposób zwrotności i przyjemności z jazdy nawet akrobatycznej dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Unicykle inMotion to nie tylko nowy środek transportu – to przede wszystkim nowy styl życia.

Jeśli interesują Was bliższe szczegóły to zapraszam na naszą witrynę http://www.life-inMotion.com lub do kontaktu bezpośredniego pod 61 8410214

 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
maja nagórska

witam,

gdzie można kupić zasilacz,akumulator do Unicykl inMotion V5 ?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl