PLNOG12 - konferencja teleinformatyczna w marcu 2014 - Sieci telekomunikacyjne
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Sieci telekomunikacyjne PLNOG12 - konferencja teleinformatyczna w marcu 2014
REKLAMA
REKLAMA

PLNOG12 - konferencja teleinformatyczna w marcu 2014

Brak awataru
Janusz Kamieński

Cześć,

Zbliża się kolejna edycja konferencji PLNOG dla ludzi z branży sieci teleinformatycznych. Podczas ostatniej edycji we wrześniu uczestnicy mogli zobaczyć walki rycerskie podczas wydarzenia. Tym razem jednak przeniesiemy się na zupełnie przeciwny biegun czasoprzestrzeni - do odległej galaktyki w przyszłości, gdzie rycerze PLNOG stawią czoła Imperium.

PLNOG12 - gotuj się na silne uderzenie Mocy! Na dwa dni - 3-4 marca 2014 roku - Hotel Mariott w Warszawie zamieni się w bazę dowodzenia Rebelii rodem z Gwiezdnych Wojen. Na miejsce przybędą znakomici Rycerze Zakonu PLNOG, którzy będą debatować nad przyszłym losem sieci teleinformatycznych, nawiązując ze sobą współpracę i wymieniając się doświadczeniami.

PLNOG to największa ogólnopolska konferencja poświęcona rozwiązaniom operatorskim w zakresie sieci teleinformatycznych oraz rozwiązań telekomunikacyjnych. Jej celem jest zapewnienie uczestnikom idealnych warunków do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń oraz edukacji w zakresie sieci. Podczas dwudniowego spotkania odbywającego się cyklicznie co pół roku, przeprowadzane są liczne prezentacje i warsztaty pogłębiające wiedzę uczestników. PLNOG cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i od 6 lat nieprzerwanie łączy operatorów. W tym czasie rozwinęliśmy także kilka dodatkowych projektów - PLNOG4KIDS oraz PLNOG4EDU - stworzonych na rzecz rozwoju teleinformatycznego u młodych, pełnych energii ludzi.

Nasza konferencja nie jest kolejnym, nudnym wydarzeniem. Dokładamy wszelkich starań, żeby uczestnicy nie tylko w przystępny sposób zdobywali wiedzę, ale także mieli doskonałe warunki do nawiązywania kontaktów biznesowych. Dlatego każdy PLNOG okraszony jest wyjątkową oprawą tematyczną oraz dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Tym razem będą to klimaty ze Star Wars. Zapowiada się świetnie.

Zapraszam Was serdecznie na PLNOG12. Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie poniżej.

Więcej info znajdziecie na stronie konferencji: http://plnog.pl/
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl