Gdzie robicie zakupy? - Elektroinstalatorzy - instalacje elektryczne
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie robicie zakupy?

Awatar użytkownika
PacMan

Koledzy elektrycy gdzie robicie zakupy sprzętu i narzędzi niezbędnych do codziennych realizacji zlecen? Jestem ciekawy u kogo kupujecie, kto daje najlepsze rabaty;) i warunki płatnosci. A może preferujecie zakupy przez internet??

cytuj zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek

Hurtownia Grodno w Warszawie, różne oddziały, przeważnie na Marsa 46. Mam upust ale mój handlowiec prosił abym nie zdradzał ale dodam że dwucyfrowy:D. Jeżeli chodzi o internet to rzadko raz na kwartał średnio, najczęściej ELFA lub małe sklepiki

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Brak użytkownika

Bialystok _ Corpig sa ok a przede wszystkim zawsze mozna negocjowac cene i ...nieprzemadrzaja sie tj. zalezy im na kazdym kupujacym .

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Jerzy Nowak

Najczęściej na alegro ale ostatnio znalazłem dobre rozdzielnie i esy na stronie www.doktorwolt.pl ,

zamawiam w poniedziałek a we wtorek towar mam u siebie - kurier błyskawica ;-)

W internecie generalnie się opłaca jak ktoś może poczekać ten jeden dzień czy dwa, bo ceny 15-20 % niższe jak w stacjonarnej hurtowni

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
lo

Kiedyś w Bydgoszczy dobrze mi się współpracowało z Koplem. Osobiście uważam, że w o nawiązanie relacji z jakąś hurtownią to żaden problem, co rejon jest kilka wiodących które potrafią przyciągnąć ceną:)

Co do zakupów przez internet. Nie spotkałem się jeszcze z tanimi przewodami, aparatami czy też narzędziami dostępnymi w internecie! No i do tego dobrymi:

Wspomniana przez Pana Jerzego strona ma w ofercie tylko aparaty firmy APAR Electric, która nie słynie ze zbyt dobrej jakości. (polecam link na elektrodzie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2157217.html), więc nie sugerowałbym się że ktoś to szybko daje kurierowi bo po prostu chce się tego pozbyć:)

 

pozdrawiam,

Robert

 

ps. wesołych świąt!:)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Anna Wróblewska

Przez Internet - wychodzi najtaniej i w miarę szybko 1-2 dni. Elfa, TME, czasem mniejsi dostawcy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek

U nas w firmie zawsze kupuje się wszystko na ostatnią chwilę więc Internet odpada. Z dużych sieci to najczęściej kupujemy w Grodnie, Onninen + kilka małych hurtowni w woj. mazowieckim.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Maciej Kurzyk

Elhurt, Grodno, coraz częściej przez internet: TME i Farnell

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Kamil Kret

Witam

Ja z racji tego, że jestem z Krk to zakupy najczęściej robię przez internet w prospersklep. Wysyłki są niemalże natychmiastowe więc to mi odpowiada no i firma ma też stacjonarny sklep w Sosnowcu. Jeżeli chodzi o ceny to przy większych zamówieniach można uzyskać rabat na stałe

Ostatnio edytowane 17.06.2013 przez Kamil Kret. Powód: dodanie miejscowości działalności
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomek Andyr

Ostatnio braliśmy grzejniki konwektorowe tutaj http://www.drono.pl/strona/kontakt/, ale też mamy dobry rabat w bimsie.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Artur Banasiak

Również wole robić zakupy przez internet, przynajmniej od razu wiadomo czy jest dany towar przez co można zaoszczędzić dużo czasu. 

Jakiś czas temu robiliśmy tutaj zakupy: http://sklep.tim.pl/instalacje-grzewcze/ z tego co pamiętam była opcja płatności internetowych 

 

 

Ostatnio edytowane 22.08.2018 przez Michał Choromański. Powód: usunięcie linku
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tomasz Zielonek
Artur Banasiak
 

Również wole robić zakupy przez internet, przynajmniej od razu wiadomo czy jest dany towar przez co można zaoszczędzić dużo czasu. 

Jakiś czas temu robiliśmy tutaj zakupy: http://sklep.tim.pl/instalacje-grzewcze/ z tego co pamiętam była opcja płatności internetowych 

Płatności internetowe to obecnie standard

Ostatnio edytowane 22.08.2018 przez Michał Choromański. Powód: usunięcie linku
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Sławek M

Ja właśnie dzięki płatnościom internetowym byłem wstanie zamawiać nawet niewielkie ilości na własne potrzeby z dodatkowym rabatem (niektóre banki oferują usługę tzw. cashbacku za zakupy zrobione w Internecie). Poza tym bardzo wygodna sprawa.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Brak użytkownika

Ja też. Nie trzeba jeździc do hurtowni. Ostatnio kupowałem w sklepie www.doktorwolt.pl - szybka dostawa, rozsądne ceny. Znacie jeszcze jakieś inne dobre sklepy internetowe?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
borsk89 borsk89

Ja robię zakupy przez internet. Czasami się trafią jakieś rabaty a nawet i bez nich ceny są niższe niż w sklepach w mojej okolicy.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Wątek zamknięty
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl