nero 8 demo - Komputery, sprzęt komputerowy
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
REKLAMA
REKLAMA

nero 8 demo

Awatar użytkownika
Chris krajczyk

W żaden sposób nie mogę usunąć Nero8 demo  z komputera. Ciągle wyskakują mi dziwne komunikaty.Deinstalator nero nie działa poprawnie. Co robić.Opuściły mnie wszelkie domysły itp.help

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Artur Kulikowski

Witaj,

Z tego co pamiętam masz vistę na komputerze spróbuj takich rozwiązań:

1. Znajdź katalog z nero (program files/ahead) i znajdź plik deinstalatora jak się wykrzacza to prawym na plik właściwości i tam w zakładkach jest zgodność wybierz aby był odpalany zgodnie z systemem windosxp sp 3 może pójdzie

2.menu start-> w pasku wpisujesz "regedit" -> szukasz wszystkich wpisów które mają head albo nero w nazwie i usuwasz wszystkie wpisy potem usuwasz katalog nero z dysku

3. Czy próbowałeś usunąć to przez panel sterowania -> "dodaj usuń programy ??

4 możesz też zainstalować demówkę na nowo i ją wtedy odinstalować możę windows jakiegoś figla Ci spłatał.

Daj znać czy coś pomogło będziemy kombinować dalej.

pzdr

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Chris krajczyk

Próbowałem usunąć z panelu sterownia jak i odkurzaczem i ccleanerem efekt ten sam.Spróbuje jeszcze  regedit.Najpierw wywaliło mi bibliotekę dll,  a teraz nie mogę się go pozbyć. to tyle na dziś próbuje  dalej.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Chris krajczyk

Pojawia się takie okno Microsost visual c++" this aplikcation has reqested the runtime to terminate it in an unsusal way.Please contact the aplikacions team support from more information." Może tu jest problem. Błąd dostępu do rejestru ole i jescze taki komunikat

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl