Tarcze do cięcia - ELEKTRONICY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY ELEKTRONICY Tarcze do cięcia
REKLAMA
REKLAMA

Tarcze do cięcia

Brak awataru
piotr rak

Witam koledzy, zaczynam swoją przygodę z płytkami. (Do wykończenia cały dom) Kupiłem pile do cięcia płytek na mokro firmy macallister ta 1200w i teraz potrzebuje kupić dobrą tarcze diamentowa do niej. Przerzuciłem wszystkie tematy i widzę że każda tarcza ma swoich zwolenników jedni proponują Norton'a inni Rubi a jeszcze inni Żbika lub Adiam. Biorę tez pod uwagę KLingspor https://remont.biz.pl/narzedzia/tarcze-do-ciecia/ Tarcza ma średnicę 250. Będzie nią cięte na prosto i pod kątem 45. Już wiem że najlepiej dorobić sobie podkładki z większym kołnierzem aby ograniczyć bicie piły prz cięciu 45. Mam więc do was pytanie. Co polecacie, jaki konkretny model? Budżet do 350zl.
2. Potrzebuje także zakupić otwornice diamentowe i w oko wpadł mi model Rubi Easy Gres plus na wiertarkę do wiercenia na mokro. Posiadam szlifierkę kątowa z regulacja obrotów więc taki typ otwornic też wchodzi w grę. Budżet 700zl.
Czy można za powyższy budżet coś kupić sensownego? Podzielicie się doświadczeniami i opinia. Nie jestem zwolennikiem przepłacania za samą markę jeśli coś można kupić równie dobrego za mniejszą kasę.
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl