Otwarcie własnego sklepu internetowego - Rolnictwo energetyczne
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Rolnictwo energetyczne Otwarcie własnego sklepu internetowego
REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie własnego sklepu internetowego

Brak awataru
piotr rak

Cześć! W najbliższym czasie mam zamiar otworzyć sklep specjalistyczny. Sprzedaż towaru na wagę - ogólnie ok 100-200 pozycji. Sklep stacjonarny + sklep internetowy. Czy da się to jakoś ogarnąć w jedną całość, aby był wspólny magazyn i z którego na bieżąco schodziłby ze stanu towar sprzedany w sklepie i stronie www? Kiedyś prowadziłem sklep stacjonarny i internetowy i brak czasu na ręczne korygowanie stanów w sklepie internetowym skutkował moim mailami w stylu "bardzo przepraszamy, ale już brak danego produktu czy możemy coś innego zaproponować" . Chcę wykluczyć takie sytuację.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

Taka funkcjonalność w sklepach internetowych to POS(point of sale). Gdy wybierzesz sklep to szukaj wtyczki o takiej nazwie. Do woocommerce jest tego od groma.

https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/

Polecam kontakt z nimi. Powinni dobrać Ci na miejscu najwygodniejsze rozwiazania dla Twojego sklepu online i zając się jego opieką. 

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl